admin

Onet Film, Movieway, WP Film, CoJestGrane24, Interia

aa
57
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 5 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
2
Neutralne
4
Negatywne
1

Recenzje

70
W starym, dobrym stylu

"W starym, dobrym stylu" to lekka komedia, która nie tylko bawi, ale i wzrusza. Nie jest jednak filmem idealnym.


70
Judy

Jedyna rzecz, która po seansie może irytować, to fakt, że mimo ogromnego nacisku położonego na bohaterkę, wciąż nie do końca udaje nam się naprawdę ją poznać. Czytaj więcej na https://film.interia.pl/recenzje/news-judy-zmierzch-gwiazdy-recenzja...


60
Zabij i żyj

Film trzyma w napięciu i bawi do połowy, potem tracimy zainteresowanie losami bohaterek. Duże wrażenie robią: praca kamery, zdjęcia, muzyka.


60
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże

Chociaż czas w kinie mija szybko i lekko, po projekcji pozostaje niedosyt. Może nawet posmak rozczarowania.


50
Kingsman: Złoty krąg

Najnowszy obraz Vaughn to produkt, który ma odcinać kupony od sukcesu odświeżanego Kingsmana: Tajnych służb. Rozpędzona rozrywkowa machina obliczona na zysk i tanią atrakcję.


50
Dumbo

Tim Burton rozwija disneyowski klasyk o słoniu z uszami tak wielkimi, że pozwalają mu latać. Wydaje się jednak, że mógł się wznieść nieco wyżej.


40
Wojna o prąd

Rywalizacja o miano twórcy elektryfikacji mogła stać się elektryzującym dramatem kostiumowym. Mogła. Film Alfonsa Gomez-Rejona jest zapewne widowiskowy, z dobrą obsadą, ale zapętla się w nadmiarze kabli i wątków.


?
Konstytucja

Twórca "Konstytucji" znalazł wspólny język dla swoich bohaterów. A dokonał tego w mistrzowskim stylu. Tego języka naprawdę warto się nauczyć.


Proszę czekać…