Adam Robert Misiura

Gildia Film

AM
53
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 9 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
1

Recenzje

60
Jumanji: Przygoda w dżungli

Można powiedzieć, z ręką na sercu, że to udana kontynuacja, w żaden sposób nie „rujnująca dzieciństwa” i miejscami nawet lepsza, pomimo faktu, że samo klasyczne Jumanji nie było filmem wybitnym.


60
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Nawet jeśli fabularne twisty bardziej zadziwiają, niż zaskakują, wybawieniem filmu jest porządnie rozpisany i przepięknie nakręcony 40-minutowy finał. Jest pełen wrażeń i Mocy, a jednocześnie pokazuje, jak film mógłby wyglądać, gdyby twórcy przy...


50
Bodyguard Zawodowiec

"Bodyguard Zawodowiec" to bardzo przeciętne kino akcji, pełne czerstwych dowcipów, opartych głównie na przekleństwach, i – jak na historię, w której istotny jest czas –pozbawione napięcia. Z drugiej strony, dzięki wysiłkowi Jacksona całość ogląda ...


40
Notatnik śmierci

Notatnik Śmierci poniekąd próbuje przekuć młodzieńczy bunt w historię o walce ze złem i naprawą świata, ale pośpieszny scenariusz pełen skrótów, głupot i klisz psuje film mniej więcej po trzydziestu minutach.


?
Atomic Blonde

Atomic Blondenie jest żadnym kamieniem milowym, ale jej wizualna strona uzmysławia, jak źle wygląda większość kręconych dzisiaj filmów akcji. I choćby dlatego warto wybrać się do kina.


?
American Assassin

To kino klasy B, pełne klisz i skrótów typowych dla gatunku kina sensacyjno-szpiegowskiego.


Proszę czekać…