Kuba Łaszkiewicz

Movies Room

66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 17 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
11
Neutralne
4
Negatywne
2

Recenzje

95
Django

 Django to niezaprzeczalnie gratka nie tylko dla fanów Tarantino. Genialny western, który zdaje się trochę parodiować swój gatunek, jednocześnie oddając należyty hołd wielu starym produkcjom tego rodzaju.


90
Sam

Jestem zdania, że z tą produkcją powinien zapoznać się każdy rodzic. Każdy, bez wyjątku.


90
Uczeń szatana

Uczeń szatana spodoba się nie tylko fanom Kinga, ale przed obejrzeniem polecam zapoznać się z opowiadaniem, na podstawie którego powstał.


85
Zło we mnie

 Zło we mnie jest zdecydowanie filmem ambitnym i według mnie bardzo niedocenionym, który zasługuje na uwagę.


80
Zaginione miasto Z

Klimat awanturniczej przygody, jednej z takich, w których powodzenie nikt nie wierzy, krnąbrny bohater, dzikie plemiona oraz wspaniałe widoki amazońskiej puszczy.


80
LEGO® przygoda

LEGO Przygoda to film nad wyraz inteligentny i zabawny. Przesiąknięty masą popkulturalnych motywów, z całą paletą barwnych bohaterów i ogromną ilością niesamowicie śmiesznych sytuacji.


78
Księga miłości

Bawiłem się przy Księdze miłości bardzo dobrze. Jestem w stanie polecić ten film każdemu, kogo interesują tego typu obyczajowe opowieści - bez przysłowiowych wybuchów i pościgów.


76
Mała Wielka Stopa

Naprawdę przyzwoity film animowany, który zapewni radochę nie tylko najmłodszym, ale i nieco starszym odbiorcom. Należy przymknąć oko na pewne mankamenty i nie spodziewać się spektakularnych zwrotów akcji... i będzie dobrze!


75
V/H/S

Jest zaskakująco przyzwoita i warta zobaczenia - ale trzeba przymknąć oko na nieścisłości oraz latającą wszędzie kamerę, która pewną grupę osób może odstraszać.


65
Smętarz dla zwierzaków

Historia jest ściśle związana z powieścią. Twórcy byli zmuszeni rzecz jasna nieco ją okroić, ale efekt końcowy ma się w bardzo dużym stopniu do literackiego odpowiednika.


Proszę czekać…