Krzysztof Wdowik

Movies Room

KW
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 20 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
7
Negatywne
5

Recenzje

99
Ciche miejsce

Ciche Miejsce wprowadza widza w trans, z którego ciężko wyjść długo po zakończonym seansie. Świeże i oryginalne spojrzenie na postapokalipsę, okraszone nutką grozy, napięcia i rodzinnego dramatu.


90
Spider-Man Uniwersum

Nikt chyba nie spodziewał się po tej produkcji tak wysokiego poziomu. Spider-Man Uniwersum wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o Oscara dla najlepszej animacji.


89
Brudny Harry

Opus magnum Siegela doczekało się czterech kontynuacji, ale - co najistotniejsze - wpisało się wielkimi literami w kanon najważniejszych produkcji filmowych XX wieku. Jak najbardziej zasłużenie!


85
Madame

Madame to niezwykle inteligentny komediodramat, przypominający nieco Kopciuszka w lekko zmodyfikowanej wersji.


75
Prawda czy wyzwanie

Zdecydowanie wyróżnia się na tle tych wszystkich beznamiętnych horrorów, które zalewają kina w ostatnich latach. Warto dać mu szansę.


70
Wieczór gier

Wieczór Gier może okazać się punktem zwrotnym w waszym filmowym życiu i zweryfikować to, czy może was coś jeszcze zaskoczyć jeśli chodzi o poczucie humoru, czy też osiągnęliście ten stan, w którym przed zaśnięciem z niepokojem patrzycie w przyszłość.


65
Creed II

Creed II to wciąż dobre kino bokserskie, angażujące widza nawet mimo dość przewidywalnego scenariusza.


65
Życzenie śmierci

Eli Roth osiągnął swój mały sukces, gdyż po raz pierwszy w historii, produkcji spod jego rąk udało się przeskoczyć schodek słabizna i wylądować na stopniu średniak z potencjałem.


60
Operacja Overlord

Operacja Overlord to przysłowiowa wisienka na torcie oraz świetne zwieńczenie tego roku jeśli chodzi o horrory.


58
Tożsamość zdrajcy

Żal tylko, że twórcy dysponując taką ekipą aktorską, nie wysilili się by stworzyć coś innowacyjnego lub odważnego i niekoniecznie politycznie poprawnego w temacie filmów sensacyjnych.


Proszę czekać…