Krzysztof Wdowik

Movies Room

KW
58
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 23 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
9
Neutralne
9
Negatywne
5

Recenzje

99
Ciche miejsce

Ciche Miejsce wprowadza widza w trans, z którego ciężko wyjść długo po zakończonym seansie. Świeże i oryginalne spojrzenie na postapokalipsę, okraszone nutką grozy, napięcia i rodzinnego dramatu.


90
Spider-Man Uniwersum

Nikt chyba nie spodziewał się po tej produkcji tak wysokiego poziomu. Spider-Man Uniwersum wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o Oscara dla najlepszej animacji.


89
Brudny Harry

Opus magnum Siegela doczekało się czterech kontynuacji, ale - co najistotniejsze - wpisało się wielkimi literami w kanon najważniejszych produkcji filmowych XX wieku. Jak najbardziej zasłużenie!


85
Madame

Madame to niezwykle inteligentny komediodramat, przypominający nieco Kopciuszka w lekko zmodyfikowanej wersji.


75
Prawda czy wyzwanie

Zdecydowanie wyróżnia się na tle tych wszystkich beznamiętnych horrorów, które zalewają kina w ostatnich latach. Warto dać mu szansę.


70
Wieczór gier

Wieczór Gier może okazać się punktem zwrotnym w waszym filmowym życiu i zweryfikować to, czy może was coś jeszcze zaskoczyć jeśli chodzi o poczucie humoru, czy też osiągnęliście ten stan, w którym przed zaśnięciem z niepokojem patrzycie w przyszłość.


65
Diablo. Wyścig o wszystko

Jeśli możecie przymknąć oko na nadludzkie wyczyny Vina Diesla w Szybkich i Wściekłych, zróbcie to samo podczas tych niewielu przesadzonych scen w Diablo, a zapewniam, że będziecie się dobrze bawić.


65
Creed II

Creed II to wciąż dobre kino bokserskie, angażujące widza nawet mimo dość przewidywalnego scenariusza.


65
Życzenie śmierci

Eli Roth osiągnął swój mały sukces, gdyż po raz pierwszy w historii, produkcji spod jego rąk udało się przeskoczyć schodek słabizna i wylądować na stopniu średniak z potencjałem.


60
Chłopiec z burzy

Chłopiec z burzy nie wprowadza żadnej rewolucji, lecz idzie dobrze utartymi ścieżkami kina familijnego. Może wzruszyć, może też wywołać uśmiech, ale niestety też w kilku momentach najzwyczajniej nudzi.


Proszę czekać…