Aleksandra Czekaj

Movies Room

AC
57
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 5 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
1
Negatywne
2

Recenzje

80
Jumanji

Jumanji to świetny film na niedzielne popołudnie i rozrywka dla całej rodziny. Dzieci będą zachwycone magią, przygodą i niezwykłymi zwierzętami, z kolei dorosły, będzie się bawił tak samo dobrze, jak jego pociecha.


70
Linia życia

Linia życia to jeden z tych filmów, w których wątła fabuła nie ma znaczenia, bo tak naprawdę tylko wyśmienite aktorstwo i stworzenie przez reżysera fenomenalnej atmosfery napędzają całą produkcję, w którą widz zostaje szybko wciągnięty i zauroczon...


69
W starym, dobrym stylu

Mamy humor, wartką akcję i ciekawą historię, w której zakochujemy się od pierwszych minut.


68
Paryż może poczekać

Jeśli ktoś wybiera się na Paryż może poczekać, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć się w ciepłym, urokliwym klimacie południa Francji, nie powinien się zawieść.


55
Mamuśki mają wychodne

Produkcji brakuje zabawnych żartów, a akcja mogłaby być szybsza. Niemniej jednak film jest realistyczny, oferuje niezłe aktorstwo i sporą niezłą dawkę Adama Levine.


40
Jak dogryźć mafii

Jeśli więc oczekujecie męskiego kina, z niezłą szczyptą humoru lub parodią Johna Wicka, niestety ten film to kompletne przeciwieństwo tego, co oferowały zwiastuny.


20
Winchester: Dom duchów

Najbardziej mi szkoda Helen Mirren, bo o ile na początku daje radę, o tyle z każdą kolejną minutą, w to, co ten film brnie, nawet Marlon Brando nie umiałby sobie z tym poradzić.


Proszę czekać…