Jarosław Loretz

Esensja

JL
56
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 6 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 15 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
8
Negatywne
3

Recenzje

80
Endless

Podczas gdy „Resolution” – słabo się rozkręcające, ale finiszujące w bardzo przyzwoitym stylu – można porównać do cukierka w czekoladowej polewie, to rozbudowujące to samo uniwersum „Endless” jest już pokaźną tabliczką czekolady z mnóstwem chrupią...


80
Nocne istoty

„Nocne istoty” to zupełne zaskoczenie z dalekiej Argentyny. Horror niedrogi, ale przy tym wypchany klimatem po same brzegi.


70
Anihilacja

Nieszablonowo poprowadzone, przebogate scenograficznie kino sf, trzymające przed telewizorem do samiuteńkiego końca.


70
Zabijam olbrzymy

„Zabijam gigantów” ogląda się więc dobrze, jeśli tylko nie nastawiać się na fantasy z mordowaniem gigantów i pozwolić płynąć dość leniwej fabule, stopniowo, ale nieprzerwanie nabierającej głębi.


60
IO

„IO” to ani film wybitny, ani szczególnie interesujący. Nie da się zaprzeczyć, że coś w sobie jednak ma.


60
Mrok

„Mrok” wypada więc zaskakująco dobrze jako rozrywka intelektualna, dająca umysłowi widza pożywkę jeszcze długo po seansie.


60
Orbiter 9

Kameralny, przyjemny film hiszpańsko-kolumbijski, może pozbawiony większych ambicji i podążający ścieżką wydeptaną przez innych twórców, ale mimo wszystko potrafiący dość realistycznie odmalować wizję niedalekiej przyszłości.


50
Głosy ze ściany

Nie da się jednak ukryć, że po seansie zostaje wrażenie obcowania ze swego rodzaju wydmuszką, w której forma dalece przerosła treść.


50
The Titan

Ogólnie jednak warto rzucić okiem na „Tytana”, ale trzeba pamiętać, że z rzeczywistym sposobem przeprowadzania naukowych eksperymentów będzie miał on niewiele wspólnego.


50
Bright

„Bright” mocno rozczarowuje, choć jednocześnie potrafi zapewnić kilka chwil przyzwoitej rozwałki. To jednak trochę mało jak na tak duży budżet, i tak nośną koncepcję.


Proszę czekać…