Magdalena Gotowicka

Kram z filmami

MG
72
Średnia ocena krytyka
jest większa o 10 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 9 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
7
Neutralne
1
Negatywne
1

Recenzje

83
Pająk

"Pająk" jest filmem niezwykle mrocznym i estetycznie brzydkim, choć nie jest to brzydota niezamierzonego kiczu jak w "Marsjanie atakują" albo straszenia wnętrznościami jak w "Wideodromie".


83
Za jakie grzechy, dobry Boże?

"Za jakie grzechy..." jest bajką. Pochodzi ze świata, w którym wszyscy są tacy sami, choć są inni. Pełen jest spłaszczeń, rozmyć, nierealności - ale dopóki będziemy traktować go jako żartobliwą powiastkę, nie będziemy odczuwać dysonansu.


83
Bogowie

Bogowie są filmem wartym obejrzenia, ale i posłuchania – muzyka Bartosza Chajdeckiego jest po prostu cudowna i nie dziwię się, jeżeli spora część widzów po wyjściu z kina dość szybko za nią zatęskni.


83
Serpico

Należy do tej grupy filmów, które utrudniają człowiekowi życie przez wiele lat, budząc niepokój w sytuacjach moralnie wątpliwych i nie pozwalając zdradzić własnych ideałów.


83
Jack Strong

Polecam, ponieważ jest to kawał dobrego kina, dobry szpiegowski thriller, którego nie powstydziłby się Tom Clancy.


83
Serafina

Całość jest naprawdę bardzo piękna i można ją bez obaw wpisać do kanonu malarskich biografii na miarę Pasji życia Cukora i Minellego.


67
Noc w muzeum

Wybuchowa mieszanka daje mnóstwo okazji do zabawnych i zaskakujących konfrontacji. Twórcy Nocy w muzeum korzystają z nich, ale nie idą na łatwiznę.


50
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Piąta część pirackiej serii jest, jak na wielokrotnie odgrzewany kotlet, nawet całkiem znośna.


33
Plaga

Film jest porażką i skazą na honorze Hilary Swank, więc nie dręczmy już biednej aktorki jej złym wyborem z przeszłości. Miejmy jednak nadzieję, że nigdy już nie pogrąży się udziałem w czymś takim.


Proszę czekać…