Łukasz W.

Filmaster

ŁW
62
Średnia ocena krytyka
jest taka sama jak średnia wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
2
Negatywne
1

Recenzje

80
John Wick 2

Tempo rozwoju wydarzeń jest dynamiczne, przepełnione wieloma dobrymi scenami akcji, nie sposób nudzić się podczas seansu, niemniej sequel stara się odbiec od oryginału pod względem klimatu.


70
Zwierzęta nocy

„Zwierzęta Nocy” to film niezwykle nierówny. Elementy udane, takie jak wątek „książkowy” czy oprawa muszą bronić tych słabszych jak wątek „teraźniejszy” czy dość słabo napisane postacie.


70
Czarny motyl

Tajemniczy i klimatyczny obraz przyciąga, szkoda tylko, że film zdecydował się dopiero na koniec posypać masą zwrotów akcji.


70
Tytuł do praw

To wciąż dobry film, przestawiający ciekawą i zwartą historię okraszony bardzo dobrymi kreacjami trójki głównych bohaterów, którą warto zobaczyć.


60
W starym, dobrym stylu

Niezła pozycja w swojej kategorii, której największą siłą jest obsada oraz pozytywna atmosfera, w której jednak jest dość mało komedii.


45
The Boy

The Boy to pozycja, która przypadnie do gustu jedynie fanom głównej dwójki aktorów oraz tym najbardziej wygłodniałym fanom horrorów, którzy będą udawać, że to ich pierwszy film w życiu i dadzą się zaskoczyć.


40
Iris

Iris to film, który mógł być dobry, gdyby utrzymał poziom tempa akcji i fabuły. Niestety później francuskie dzieło staje się tandetne.


Proszę czekać…