Bartosz Stuła

Gildia Film

BS
90
Średnia ocena krytyka
jest większa o 28 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
5
Neutralne
0
Negatywne
0

Recenzje

100
Czarna Pantera

Reżyser, dzięki lekkości prowadzenia fabuły i zamiłowania do poruszania społecznych kwestii na ekranie, stworzył dzieło o swoich czarnoskórych braciach dla zachodnich odbiorców kultury masowej.


90
Dunkierka

Dunkierka ma w sobie wszystko, co kino wojenne dotykające tematyki walki z nazistami powinno mieć. Znajdziemy w tym filmie akcję, kontekst historyczny, napięcie, dużo wybuchów, mało słów oraz oddech przeciwników, który bezustannie czujemy na plecach.


90
Avengers: Wojna bez granic

Całość tworzy spójną kompozycję oraz świetne kino superbohaterskie dla widza w każdym wieku, zostawiając apetyty na więcej. Jednocześnie Marvel udowadnia, że potrafi być równie mroczny co DC.


90
Wonder Woman

I tak można powiedzieć, że pani reżyser uratowała filmowe Uniwersum DC. Kobiecym okiem wyeksponowała nowe tendencje w kinie superbohaterskim.


80
Thor: Ragnarok

Thor Ragnarok pozostaje świetną ekranizacją wprowadzając nieco powiewu świeżości w skostniałą mitologię, która przenika do świata zwykłych śmiertelników i to dosłownie.


?
Liga Sprawiedliwości

Liga sama się broni. Widać gołym okiem, że nie mamy do czynienia z majstersztykiem, który zapisze się w pamięci widzów jako wiekopomne dzieło.


Proszę czekać…