Magdalena Maksimiuk

WP Film, Onet Film

MM
66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
2
Neutralne
2
Negatywne
1

Recenzje

100
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Rzadko zdarza się w kinach premiera filmu spełnionego, tak genialnego, że gdyby wyciąć z niego którąkolwiek postać czy fragment wypowiedzi – czegoś by po prostu we wszechświecie nagle bardzo brakowało.


70
Magiczna zima Muminków

Powrót do lat dziecinnych uważamy za udany, a pociechom przyda się taka filcowa podróż do przeszłości!


60
Mamy2Mamy

Krótko mówiąc – ambaras we francuskim stylu, a więc romantycznie i z odrobiną kontrolowanego szaleństwa. Jednak nikt tu o nic nie pyta, gag goni gag, a scena - scenę. Nie ma czasu na refleksję, coś głębszego, co wierciłoby dziurę w brzuchu na dług...


60
Pomniejszenie

Król skromnych opowieści o skomplikowanych relacjach rodzinnych i przełomowych, dalszych i bliższych podróżach powraca! Najnowszy film Alexandre’a Payne’a – mistrza uciekania od utartych kinowych schematów,


40
Mumia

Nawet jeśli podobny scenariusz mógłby się sprawdzić w kinie circa 2000, w 2017 mamy już Wonder Woman, Amy Schumer i Jessicę Chastain. To nie przejdzie, Mr. Cruise.


?
Judy

"Judy" to jest ten wielki comeback Zellweger, na który od lat czekaliśmy. Trudno wyobrazić sobie inną aktorkę (może poza Meryl Streep), która potrafiłaby udźwignąć ciężar Garland.


?
The Other Lamb

"The Other Lamb" jest zjawiskowy i niepokojący. Atmosferyczny, zniuansowany, intrygujący.


?
Dogman

"Dogman" to zupełnie niestandardowa, nieprzewidywalna, brutalna opowieść o zemście, żądzy szybkiego wzbogacenia się za wszelką cenę, kodeksie honorowym drobnych przestępców.


Proszę czekać…