Łukasz Spich

filmowicz.pl

ŁS
62
Średnia ocena krytyka
jest taka sama jak średnia wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 52 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
28
Neutralne
9
Negatywne
15

Recenzje

100
Dunkierka

„Dunkierka” to dzieło przypominające perfekcyjny horror – nie widzimy wroga, ale klimat i wrażenie jakie wywiera na nas produkcja sprawiają, że nasz strach sięga zenitu!


100
To

Podczas scen w kanałach możemy poczuć nad wyraz klaustrofobiczny ścisk – użycie wąskiego obiektywu oraz zastosowanie kadru, w którym to obrys tunelu jest jego centralną częścią sprawia, że widz czuje się otoczony przez nieprzyjazne środowisko.


100
Blade Runner 2049

„Blade Runner 2049” to bez wątpienia arcydzieło stworzone z ogromnym szacunkiem do materiału źródłowego – co rusz jesteśmy zaskakiwani pomysłowością twórców, która mam nadzieję nie zostanie nigdy stłumiona.


100
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Za rozbawienie mnie do łez, maksymalne wciągnięcie w fabułę, bardzo dobre oddanie emocji bohaterów i Davida Hasselhoffa wraz z pełnym kiczem lat osiemdziesiątych film zasługuje na ogromną aprobatę.


90
Twój Vincent

”Twój Vincent” bez problemu może nawiązać konkurencję z filmami animacyjnych gigantów pokroju Disney’a lub Warner Bros. a nawet takowy pojedynek wygrać.


90
Fantastyczny Pan Lis

Fabuła może wydawać się banalna, ale jest w niej zawarta ogromna ilość uczucia, relacji rodzinnych, genialnego humoru oraz specyficznego stylu – na każdym kroku widać, że film prowadzony jest przez Wesa Andersona.


90
Okja

Film świetnie składa elementy komedii, przygody, dramatu tworząc spójną i wciągającą całość. „Okja” uderza w samo serce widza powodując serię skrajnych emocji za co zdobyła mój ogromny szacunek.


90
Wojna o planetę małp

Na sali kinowej wzruszyłem się nie raz a perfekcyjnie dawkowana fabuła wprowadzała mnie coraz bardziej w sidła niepewności.


90
Auta 3

Bohaterowie oddający wiele emocji, świetna warstwa wizualna i trzymająca tempo fabuła sprawiły, że obejrzenie filmu było dla mnie ogromną przyjemnością.


90
Dzikie łowy

Jeżeli lubicie filmy, które mają do zaoferowania „coś więcej” to Dzikie Łowy są pozycją obowiązkową.


Proszę czekać…