Łukasz Spich

filmowicz.pl

ŁS
60
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 2 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 36 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
18
Neutralne
6
Negatywne
12

Recenzje

100
Dunkierka

„Dunkierka” to dzieło przypominające perfekcyjny horror – nie widzimy wroga, ale klimat i wrażenie jakie wywiera na nas produkcja sprawiają, że nasz strach sięga zenitu!


100
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Za rozbawienie mnie do łez, maksymalne wciągnięcie w fabułę, bardzo dobre oddanie emocji bohaterów i Davida Hasselhoffa wraz z pełnym kiczem lat osiemdziesiątych film zasługuje na ogromną aprobatę.


90
Fantastyczny Pan Lis

Fabuła może wydawać się banalna, ale jest w niej zawarta ogromna ilość uczucia, relacji rodzinnych, genialnego humoru oraz specyficznego stylu – na każdym kroku widać, że film prowadzony jest przez Wesa Andersona.


90
Okja

Film świetnie składa elementy komedii, przygody, dramatu tworząc spójną i wciągającą całość. „Okja” uderza w samo serce widza powodując serię skrajnych emocji za co zdobyła mój ogromny szacunek.


90
Wojna o planetę małp

Na sali kinowej wzruszyłem się nie raz a perfekcyjnie dawkowana fabuła wprowadzała mnie coraz bardziej w sidła niepewności.


90
Auta 3

Bohaterowie oddający wiele emocji, świetna warstwa wizualna i trzymająca tempo fabuła sprawiły, że obejrzenie filmu było dla mnie ogromną przyjemnością.


90
Dzikie łowy

Jeżeli lubicie filmy, które mają do zaoferowania „coś więcej” to Dzikie Łowy są pozycją obowiązkową.


90
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia to świetny film. Realizatorsko stoi na bardzo wysokim poziomie a unowocześnienie historii dodało jej magii. Na seansie bawiłem się świetnie a muzyka sprawiła, że jest to dla mnie musical roku!


80
Baby Driver

Z pewnością jest to jeden z lepszych filmów obecnego sezonu wakacyjnego.


80
Ghost in the Shell

Twórcy oddali nam audiowizualne cudeńko z bardzo dobrą i trzymającą w napięciu fabułą. Ghost In The Shell przenosi nas w przyszłość.