Łukasz Spich

filmowicz.pl

ŁS
54
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 7 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 21 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
3
Negatywne
10

Recenzje

100
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Za rozbawienie mnie do łez, maksymalne wciągnięcie w fabułę, bardzo dobre oddanie emocji bohaterów i Davida Hasselhoffa wraz z pełnym kiczem lat osiemdziesiątych film zasługuje na ogromną aprobatę.


90
Fantastyczny Pan Lis

Fabuła może wydawać się banalna, ale jest w niej zawarta ogromna ilość uczucia, relacji rodzinnych, genialnego humoru oraz specyficznego stylu – na każdym kroku widać, że film prowadzony jest przez Wesa Andersona.


90
Auta 3

Bohaterowie oddający wiele emocji, świetna warstwa wizualna i trzymająca tempo fabuła sprawiły, że obejrzenie filmu było dla mnie ogromną przyjemnością.


90
Dzikie łowy

Jeżeli lubicie filmy, które mają do zaoferowania „coś więcej” to Dzikie Łowy są pozycją obowiązkową.


90
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia to świetny film. Realizatorsko stoi na bardzo wysokim poziomie a unowocześnienie historii dodało jej magii. Na seansie bawiłem się świetnie a muzyka sprawiła, że jest to dla mnie musical roku!


80
Ghost in the Shell

Twórcy oddali nam audiowizualne cudeńko z bardzo dobrą i trzymającą w napięciu fabułą. Ghost In The Shell przenosi nas w przyszłość.


80
Kong: Wyspa Czaszki

Kong to przede wszystkim film dla widzów spełnionych akcji i emocji. Tych scen jest mnóstwo, a większość jest naprawdę udana.


80
Wonder Woman

Film mogę wam polecić z pełną świadomością. Wonder Woman utrzymuje w tym momencie na swoich barkach całe uniwersum i wychodzi jej to świetnie.


60
Król Artur: Legenda miecza

Przyzwoite kino na dobrym poziomie, któremu z pewnością zaszkodziły przesadnie krytyczne recenzje. Pomimo kilku wad uważam, że pójście do kina nie było straconym czasem.


60
Szybcy i wściekli 8

Jeżeli chcecie iść do kina się zresetować i dobrze bawić najnowsza część szybkich i wściekłych jest dobrym wyborem.