Agnieszka Szady

Esensja

AS

Psełdonimy Agnieszka ‘Achika’ Szady

77
Średnia ocena krytyka
jest większa o 15 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 18 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
15
Neutralne
3
Negatywne
0

Recenzje

100
Kapitan Marvel

Każdy film z kotem jest lepszy niż bez kota. A szczególnie, kiedy Nick Fury dziumdzia nad nim słodko niczym emerytka z naszego bloku. To po prostu trzeba zobaczyć.


90
Twój Vincent

Film wyświetlany jest w polskich kinach głównie w wersji dubbingowanej, co wydaje się dziwne, ale zapewne chodziło o to, by widz bez rozpraszania napisami mógł chłonąć artystyczną stronę dzieła.


90
Czarna Pantera

Mocnymi stronami filmów Marvela są sympatyczne postaci, dynamiczna fabuła oraz zręcznie dawkowany humor. „Czarna Pantera” ma to wszystko, a dodatkowo jest prześliczną wizualną bombonierką.


90
Thor: Ragnarok

Postanowione: jutro idę do kina jeszcze raz.


90
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Mimo pewnego pęknięcia pomiędzy fragmentami „zoologicznymi” i „społeczno-politycznymi”, kiedy pojawiły się napisy końcowe, poczułam się jak obudzona ze snu.


90
Blade Runner 2049

„Blade Runner 2049” byłby według mnie filmem idealnym, gdyby nie wspominany już chybiony podkład dźwiękowy oraz zbytnie przeciąganie wielu ujęć i dialogów.


80
Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Podoba mi się też odjechana kosmiczna scenografia (te pączkujące planety z początku filmu to rekord!), muzyka z lat 80. i sympatyczne nawiązania popkulturowe.


80
Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

Ogólnie rzecz biorąc, film jest sympatyczną przygodową komedią z optymistycznym przesłaniem, którego nie przesłaniają elementy smutne.


80
Ant-Man i Osa

Film ma świetne tempo, bohaterowie i ich przeciwnicy są dostatecznie przekonująco wykreowani, bardzo wprawnie został zastosowany humor, a postaci drugoplanowe, jak gadatliwy przyjaciel bohatera Luis oraz jego współpracownicy, prawie kradną show.


70
Iniemamocni 2

Jak zawsze Bob Parr mówiący głosem Piotra Fronczewskiego, to klasa sama w sobie!


Proszę czekać…