Sebastian Chosiński

Esensja

SC
79
Średnia ocena krytyka
jest większa o 17 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
8
Neutralne
0
Negatywne
0

Recenzje

100
Kedi - sekretne życie kotów

„Kedi” – film, który w takim samym stopniu bawi, co wzrusza – nie dostanie Oscara za najlepszy dokument, będzie to oznaczało, że świat nie zasługuje na to, by dłużej istnieć.


80
Sobibór

Konstantin Chabienski, będący dzisiaj jedną z największych gwiazd kina rosyjskiego, udźwignął brzemię, jakie spoczęło na jego barkach.


80
Batman i Harley Quinn

Dużo się dzieje. Postać Harley Quinn – ironiczna i do bólu nieprzewidywalna – stanowi idealną przeciwwagę dla śmiertelnie poważnego Batmana (tym razem o wyjątkowo kanciastej szczęce) i starającego mu się dorównać w mroczności Nightwinga.


80
Liga Sprawiedliwych: Zagłada

Drake zna już na wylot to uniwersum i, jak mało kto, potrafi zilustrować swoimi kompozycjami jego mroczną naturę.


80
Czarna Pantera

Elementy fantastyki naukowej, szpiegowskiego filmu akcji oraz kina superbohaterskiego zostają w „Czarnej Panterze” idealnie zrównoważone.


70
Shazam!

Obraz Sandberga wprowadza do kinowego superbohaterskiego krwioobiegu zupełnie nową postać.


70
Batman: Atak na Arkham

W porównaniu z wieloma innymi animacjami DC Universe, „Atak na Arkham” jest znacznie mniej mroczny i gotycki. Ma to oczywiście związek z kolorową i nieokrzesaną jaczejką Waller, jaką jawi się tutaj Legion Samobójców.


70
Batman: Zabójczy żart

Przenieść na ekran dzieło, które uchodzi za kultowe, to nie lada wyzwanie. Także jeżeli chodzi o komiks, a film jest animacją.


Proszę czekać…