Jan Popiołek

Filmaster

JP
68
Średnia ocena krytyka
jest większa o 6 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
3
Negatywne
0

Recenzje

80
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

Nie lubicie tenisa? To nie szkodzi, a nawet trochę pomaga. Nie znając tej historii będziecie wciągnięci w film aż do ostatniej uderzonej piłki.


80
Twój Vincent

Film ten jest wielkim hołdem dla sztuki, ale też dzięki integralnym elementom świata filmowego potrafi zainteresować swoją fabułą.


80
Pierwszy człowiek

Chazelle postanowił podejść do tematu bardziej jak do osobistej historii kilku osób, przede wszystkim słynnego astronauty.


65
Wszystkie pieniądze świata

Cala ta historia fabularnie (poza moralizatorstwem) nie ma niestety tak dużo do zaoferowania jak się mogło wydawać. Nie uznaję tego czasu w kinie za stracony, ale myślę, że po prostu bardzo szybko o tym filmie zapomnę.


60
Kong: Wyspa Czaszki

Na plus na pewno styl w jakim oddano realia tamtych czasów, a także pomysłowość (do czasu). No i to, że film jest kontynuacją klasycznych filmów o wielkich potworach także dla wielu ludzi będzie plusem.


60
Venom

"Venom" został dobrze zagrany, w filmie się wiele dzieje, ale wszystko to jest bardzo sztampowe i nie ma w sobie niczego co zapamiętamy na dłużej niż kilka dni.


50
Obcy: Przymierze

Nie wnosi nic nowego, nie wyznacza nawet lepszego kierunku dla tej serii (choć widać, że próbowano nawiązywać do pierwszego filmu Scotta bardziej niż w "Prometeuszu").


Proszę czekać…