Martyna Janas

Movieway, FILM

MJ
66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 86 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
50
Neutralne
31
Negatywne
5

Recenzje

90
Twój Vincent

Cały film to intrygujące śledztwo dociekliwego Armanda. Chłopak krąży od osoby do osoby i – niczym w fabularnej grze komputerowej – otrzymuje kolejne wskazówki.


80
Ciao Italia!

Komedia o tragedii. Tragedii osobistej, ale też w szerszym wymiarze – społecznej, politycznej. Ważna historia opowiedziana w mistrzowskiej formie. Jestem bardzo na tak!


80
Kingsman: Tajne służby

Dajcie tylko tej produkcji szansę, zaakceptujcie od razu, że balansuje na granicy realizmu i fantastyki, a zakończycie seans z szerokim uśmiechem na twarzy.


80
Konstytucja

Jest wspaniałą mozaiką serii zagadnień społecznych. Stosunki rodzinne, adopcja, prawo, patriotyzm, homoseksualizm, miłość, przyjaźń, małżeństwo, poświęcenie, odpowiedzialność, wiara w życie po śmierci, poszukiwanie własnej tożsamości, choroba.


80
24 tygodnie

Po części obraz stanowi mały manifest, ale działa w sposób nienachalny, a twórcy szanują różne poglądy i uczucia.


80
Dziewczyna bez rąk

To małe arcydzieło. Niech Was nie zrazi pulsująca kreska i początkowa cisza. Po kilku minutach specyficzny sposób animacji przestaje rozpraszać, a całość wymowna jest aż nadto.


80
The Place

Twórcy grają z nami w kotka i myszkę. Pozwalają na osądzanie bohaterów nim przychodzą refleksje odnośnie naszego własnego sumienia.


80
Szybcy i wściekli 8

„Szybcy i wściekli 8” to kolejny naiwny film akcji, który pretenduje do roli moralitetu, ocierając się o śmieszność. Budżet w wysokości 250 milionów dolarów uczynił jednak seans w Cinema City wizualną rozkoszą.


80
Młodość Astrid

„Młodość Astrid” to nie biografia pisarki. To piękna opowieść o fascynująco silnej kobiecie.


80
Do zobaczenia w zaświatach

Intrygująca historia, zgrabny humor, wzorowe aktorstwo, dobra muzyka, pytania egzystencjalne.


Proszę czekać…