Dominik Jedliński

Onet Film, Filmbuk

DJ
63
Średnia ocena krytyka
jest większa o 1 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 227 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
107
Neutralne
83
Negatywne
22

Recenzje

90
Whiplash

Po obejrzeniu koncertu, jaki dają nam na ekranie panowie Teller i Simmons na usta samoistnie ciśnie się słowo "majstersztyk".


90
Manchester by the Sea

"Manchester by the Sea". To kino intymne, niespieszne, pozbawione emocjonalnego szantażu, ale też kipiące od różnych, czasem sprzecznych emocji, które wymagają od widza skupienia.


90
La La Land

Chazelle z niebywałą precyzją i bez półśrodków przenosi nas do innego świata. Daje widzowi do zrozumienia, że jest jednym z tych twórców, którzy chcą opowiadać historie niezwykłe. ​


90
Wołyń

Oglądanie tego filmu to niesłychane przeżycie, które pochłania, mieli i wypluwa. To doświadczenie, które niejednokrotnie przerasta ludzkie wyobrażenia.


90
Roma

Cuarón mówi wprost: dzięki niezłomności i sile tej kobiety, jestem tym, kim jestem, i za to chce jej podziękować. A ja dziękuję mu za przepiękny film!


90
Nić widmo

Ta gęsta, rozpisana na trzy postacie psychodrama opatrzona została zmysłowymi zdjęciami.


90
W głowie się nie mieści

Zostawcie wszystkie nowe "Terminatory" i inne odgrzewane kotlety. To właśnie na animacji Pete’a Doctera świetnie będzie bawić się zarówno dziecko, jak i dorosły!


90
Sieranevada

Puiu testuje naszą cierpliwość, rozciągając swój film do trzech godzin, ale jeśli mu zaufamy, to odwdzięczy się szczodrze i staniemy się świadkami niezwykle oczyszczającego seansu.


90
Mad Max: Na drodze gniewu

Fabuła najnowszego filmu 70-letniego już Millera stanowi tylko pretekst do wyszukanych kaskaderskich popisów. Kto jednak oglądał poprzednie części, ten wie, że to nie fabuła, a właśnie pościgi, kraksy i wybuchy stanowią o jakości tego dzieła.


90
Birdman

Panie i Panowie, "Birdman" to najlepsze, co mogło się w tym roku przytrafić w kinie! Koniec, kropka.


Proszę czekać…