Kornelia Mielczarek

Gildia Film

KM

Psełdonimy Korni

53
Średnia ocena krytyka
jest mniejsza o 9 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 11 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
4
Neutralne
2
Negatywne
4

Recenzje

80
Barry Seal: Król przemytu

Oglądając Barry’ego, dostajemy produkcję, która – mimo iż jest oparta na prawdziwych i przerażających z perspektywy zwykłego obywatela wydarzeniach – dostarcza widzowi dawkę dobrej rozrywki.


70
Kedi - sekretne życie kotów

Kedi to bez wątpienia ciepła, pełna empatii oraz inspirująca opowieść o czerpaniu radości z najmniejszych rzeczy, o filozofii życia zgodnie z naturą (również swoją!) i koegzystencji, która w obecnej rzeczywistości nabiera szerszego znaczenia.


70
Na karuzeli życia

Nawet jeśli całość filmu ma słodko-gorzki posmak, to ze względu na jego wizualną oprawę i rewelacyjną Kate Winslet jesteśmy w stanie go przełknąć.


70
Człowiek z magicznym pudełkiem

Człowiek z magicznym pudełkiem to film, który warto zobaczyć, nie tylko aby wspierać rodzime kino, ale także ku przestrodze i zastanowieniu nad naszą przyszłością.


60
Kong: Wyspa Czaszki

Bez wątpienia Kong: Wyspa Czaszki to majstersztyk wizualny, za którym można zatęsknić.


50
Liga Sprawiedliwości

Fabuła goni do zjednoczenia Ligi, chaos na ekranie drażni, a drętwe sceny komediowe nieudolnie dążą do marvelowskiego klimatu.


40
Cicha noc

Cicha noc przypomina film studyjny i gdyby pójść tym tropem, i do końca osadzić go w niekomercyjnym wydaniu miałby szansę na wybicie się ponad inne dramatyczne historie, którymi pompowane jest ostatnio polskie kino.


40
Tully

Tully bardzo stara się być kimś/czymś więcej niż jest.


30
Listy do M. 3

Dostajemy tu więcej ciekawej fabuły niż w części drugiej – wątki nie są poprowadzone w tak oczywisty sposób i może się zdarzyć, że widz zostanie przez twórców zaskoczony – ale nadal niedoścignionym wzorem pozostaje oryginalna produkcja.


20
The Circle. Krąg

Brak logicznej narracji i byle jakie pozlepianie motywów stworzyło niespójny i beznamiętny obraz, który nawet wątkiem ciężkiej choroby, a nawet śmierci nie jest w stanie wywołać u widza choćby cienia emocji.


Proszę czekać…