Konrad Zdziechowicz

Okiem Filmoholika

KZ
65
Średnia ocena krytyka
jest większa o 3 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 58 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
34
Neutralne
16
Negatywne
8

Recenzje

90
Cicha noc

Cicha noc to dzieło świadome, świetnie zagrane, zainscenizowane oraz tak autentyczne i do bólu trafne, że zapada widzowi głęboko w pamieć… Co tu dużo mówić – to prawdopodobnie najlepszy polski film 2017 roku.


90
Coco

Coco to bez wątpienia jedna z najlepszych animacji od Pixara, co automatycznie czyni z niej jedną z najlepszych animacji w ogóle.


90
Dunkierka

Dunkierka Nolana choć jest filmem wojennym, jak najlepsi przedstawiciele swojego gatunku, nie skupia się tylko na widowiskowości, wybuchach i aktach heroicznej odwagi.


90
Wojna o planetę małp

Powiedzieć o tym filmie, że to techniczny majstersztyk, to nie powiedzieć nic.


90
Baby Driver

Zdecydowanie warto, bo wierzcie mi lub nie, ale całkiem możliwe, że tego lata w kinach nie znajdziecie nic lepszego.


90
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Na pewno to jeden z tych filmów, które w głowie i w sercu będę nosił jeszcze długo, wracając do niego nie raz, nie dwa, a prawdopodobnie więcej razy.


90
Blade Runner 2049

Wolna akcja i senne tempo sprawi, że na film na pewno nie wybierze się tylu widzów co na nowe „Gwiezdne wojny”. Jednak jeśli tylko macie trochę czasu, to proszę Was – poświęćcie te 2,5h swojego życia i zobaczcie Blade Runnera 2049.


90
Avengers: Wojna bez granic

Trzeba jednak pamiętać, że sukces Wojny bez granic, to sukces nie tylko jednego filmu a całego Uniwersum. Gdyby nie to, że tak lubimy, tak zależy nam na bohaterach, nic z tego by nie wyszło.


80
Wonder Woman

Nie dostajemy tu zlepku przypadkowych, pociętych na taśmie montażowej scen, a pełnoprawną historię funkcjonującą zarówno w swoim komiksowym, fantastycznym wymiarze, jak i tym bardziej przyziemnym, ludzkim.


80
Tamte dni, tamte noce

Film Luci Guadagnino odbiera się każdym zmysłem. Dotykiem, smakiem, zapachem, który przysiągłbym, że przeniknął na chwile z ekranu do kinowej sali…


Proszę czekać…