Anna Plich

Horror-Buffy

AP
?
Średnia ocen krytyka

Ten krytyk napisał 57 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
0

Recenzje

?
W ukryciu

Nie obdarował mnie ani oryginalnością, ani przygniatającym klimatem grozy, ani ściskającym krtań napięciem, niemniej film zyskał już kilku fanów i nie mam żadnych wątpliwości, że grono jego sympatyków z czasem jeszcze się powiększy.


?
Dotyk śmierci

„Dotyk śmierci” Carla Schenkela to w sumie taki średniaczek – horror klasy B, który może się pochwalić kilkoma superlatywami, przy czym nie są one takiej rangi, żeby wbijać w fotele wieloletnich fanów gatunku.


?
Zemsta żywych trupów

„Zemsta żywych trupów” to w moim pojęciu horror bardzo nierówny, niedopracowany na płaszczyźnie tekstowej, ponieważ na intrygujące pociągnięcie środkowej partii scenarzystom wyraźnie zabrakło pomysłu.


?
Gra Geralda

„Gra Geralda” Mike'a Flanagana to na ten moment najlepszy tegoroczny film, jaki obejrzałam. Przyćmiewający wszystkie produkcje tego reżysera, które dane mi było zobaczyć, nawet bardzo lubianego przeze mnie „Oculusa”.


?
Piła: Dziedzictwo

Przyrzekam sobie, że jeśli tylko kolejna „Piła” powstanie to ją obejrzę, bo choć pod wielkim wrażeniem nie jestem to o wiele bardziej przemawia do mnie ta wizja niźli propozycje twórców czwórki, piątki, szóstki i siódemki.


?
Kalifornia

Znakomita produkcja, która moim zdaniem nie została doceniona przez krytykę w takim stopniu, na jaki sobie zasłużyła, która powinna zarobić dużo więcej i zyskać nieporównanie więcej oddanych wielbicieli.


?
Annabelle: Narodziny zła

„Annabelle: Narodziny zła” została bowiem skrojona tak, aby sprostać oczekiwaniom szerokiej grupy odbiorców, nie zapominając przy tym o miłośnikach gatunku.


?
Cold Moon

Lubię proste historyjki, jestem nawet w stanie przymknąć oko na przewidywalność, ale jeśli na dokładkę dostaję kompletnie nieatrakcyjną dla mnie perspektywę i motyw przewodni, który nie należy do moich ulubionych to trudno się dziwić, że musiałam ...


?
Wish Upon

Złotymi literami w historii filmowego horroru ten obraz na pewno się nie zapisze, ale jako taki dostarczyciel lekkiej rozrywki dla mniej wymagających widzów lubiących teen horrory moim zdaniem może się sprawdzić.


?
Zabicie świętego jelenia

Bo jeśli tak dobry film, jak „Zabicie świętego jelenia” nie jest czymś najlepszym, co dotychczas stworzył to już nie mogę się doczekać zobaczenia jeszcze wspanialszego dzieła, które wyszło spod jego ręki.


Proszę czekać…