Gracjan Mikitin

FDB

GM
66
Średnia ocena krytyka
jest większa o 4 od średniej wszystkich krytyków

Ten krytyk napisał 19 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyka:

Pozytywne
12
Neutralne
4
Negatywne
2

Recenzje

90
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Cała produkcja to preludium do rzeczy – mam nadzieję – pięknych. Przebudzenie mocy sprawił, że ósma część otrzymała potężną bombę z potencjałem, na jeszcze lepsze kino.


90
Nieracjonalny mężczyzna

Hollywood Reporter napisał, że “to jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody’ego Allena ostatnich lat”. Całą duszą przychylam się do tej opinii.


90
Stranger Things

Stranger Things jest czymś w rodzaju listu miłosnego i spadkobiercą lat osiemdziesiątych. To zjawiskowy projekt, który zachwyci każdego fana seriali i kultowych filmów. Po prostu pozycja obowiązkowa.


80
Deadpool

Deadpool to kino, które wie czym jest i czego oczekują od niego fani.


80
Planeta Singli

Dla mnie Planeta Singli to bez dwóch zdań najlepsza komedia romantyczna jaka powstała w naszym kraju. Oczywiście gorąco polecam.


70
Auta 3

Studio po raz kolejny dzięki nucie nostalgii, zagraniu widzowi na emocjach, ale także znakomitej oprawie audiowizualnej i genialnie przedstawionym wyścigom, tworzy kino rozrywkowe na wysokim poziomie.


70
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Pojedynek Mrocznego Rycerza z Człowiek ze stali miał być epicki i takowy też jest. To on jest prawdziwą ozdobą tej produkcji i to w dużej mierze dla niego warto wybrać się do kina.


70
Na granicy

Na granicy to film, z którym warto się zapoznać. Nie tylko dla wspaniałych zdjęć Żala, ale również genialnego aktorstwa Marcina Dorocińskiego. Takiego pomyleńca w naszym kinie nie było dawno.


70
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Walka z systemem i propagandą otaczającą mieszkańców Panem jest zdecydowanie ciekawsza, aniżeli walka dwóch młodych mężczyzn o serce Katniss. I to własnie dla tego pierwszego warto sięgnąć po tę serię.


70
Mały Książę

Chociaż strona wizualna pod każdym względem zachwyca i nie ma się czego wstydzić na tle wysokobudżetowych gigantów z Hollywood, to wstawki humorystyczne są raczej subtelnie wplecione jako dodatek. Ale to może tylko moje widzimisię i czepialstwo?


Proszę czekać…