Wszyscy moi mężczyźni 2017/I

Home Again 2017/I

Big cb63dae9 f109 4ee0 bb87 a14db0857a44
49
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 9 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
7
Negatywne
2
  • Polska premiera 06 paź 2017 (2017-10-06)
  • Światowa premiera 08 wrz 2017 (2017-09-08)
  • Gatunek Komedia, Dramat, Romans
  • Kraj USA
  • Reżyseria Hallie Meyers-Shyer
  • Scenariusz Hallie Meyers-Shyer
  • Aktorzy Reese Witherspoon, Michael Sheen, Lake Bell

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy - podobnie jako ona - przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż... Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Recenzje

60

W sumie nie ma co narzekać. Oczywiście mogło być lepiej, ale warto pamiętać, że od samego początku chodzi po prostu o baśń.


50

„Wszyscy moi mężczyźni” to znośna choć nieobowiązkowa atrakcja dla obu płci i dwóch generacji.


50

Czasem można się uśmiechnąć, można docenić rolę przyjaźni w życiu, ale ani w trakcie, ani po seansie nie wywołuje większych emocji.


50

Film wypełniony jest kliszami i schematami, które w rękach niedoświadczonej reżyserki nużą i wprawiają w zadziwienie.


50

Lekka romantyczna komedia o poszukiwaniu miłości i znajdowaniu na nowo własnej drogi.


50

Krzepiąca i niegłupia historia o konsekwencjach popadania w stereotypizacje płci oraz przypomnienie, że we dwójkę jednak zawsze raźniej... a czemu by nie we trójkę!


50

Sam film jest jak jego męscy bohaterowie: sympatyczny, ale niezapadający w pamięć. Jedyne, co udało się Hallie Meyers-Shyer, to stworzenie opowieści, która nie irytuje widzów.


40

Wszyscy moi mężczyźni to poprawna komedia, której jednak brak polotu, nadrabia to natomiast rodzinnością i przerysowaniem. Pełna słodyczy produkcja wprost z krainy snów, szybka do zobaczenia i zapomnienia.


40

 Dawka pozytywnej energii, otoczonej w cukrze pudrze, polanej lukrem i czekoladą, podana w półtoragodzinnej, filmowej pigułce.


Proszę czekać…