Emotki. Film 2017

The Emoji Movie 2017

Big 9572bb4b 342a 4fd3 8a98 74c923b0e4db
26
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 11 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
9
  • Polska premiera 13 paź 2017 (2017-10-13)
  • Światowa premiera 28 lip 2017 (2017-07-28)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia, Familijny, Sci-Fi
  • Kraj USA
  • Reżyseria Tony Leondis
  • Scenariusz Mike White
  • Aktorzy T.J. Miller, James Corden, Anna Faris

Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

Recenzje

60

Polecam wysłać na „Emotki. Film” przedszkolaka w towarzystwie gimnazjalisty i sprawdzić, komu tak naprawdę animacja spodoba się bardziej.


33

"Emotki. Film" to chyba najsłabsza amerykańska animacja ostatnich lat.


33

„Emotki. Film” to kiepska animacja, może nie najgorsza, jaką miałam okazję oglądać, jednak brak jej dopracowanego scenariusza.


30

Kolejne suche dowcipy i totalnie beznamiętna fabuła doprowadzają widza do stanu, z którego albo wychodzi z seansu, albo próbuje czymś zająć ręce, żeby nie zabić się z nudów.


20

Emotki. Film to ciężka do zdefiniowania pozycja, która pogrąża się z każdą minutą. Animacja pełna złych i gorszych momentów, zdecydowanie nieodpowiednich, bo niezrozumiałych, dla młodych widzów.


20

Ich animacje skierowane do młodszej widowni w dużej mierze trafiają w próżnię, ponieważ nie wiadomo dokładnie, do jakiego przedziału wiekowego są kierowane.


20

„Emotki. Film” to fabularny mętlik, starający się udowodnić, że niesie za sobą więcej treści, niż lokowanych produktów – nic bardziej mylnego. Produkcja z każdą kolejną sceną traci pomysł na siebie.


20

Schematyczny, wtórny i zupełnie nieśmieszny.


10

Dzieci się na niej wynudzą, a dorośli zaserwują sobie pranie mózgu – brak jakichkolwiek charakterystycznych elementów sprawia, że po wyjściu z sali w błyskawicznym tempie zapominamy czego właśnie byliśmy świadkami, ale może to i lepiej…


10

W swoich najlepszych momentach film przypomina tanią, odpustową, szkaradną estetycznie, pozbawioną krzty narracyjnego polotu, wyzutą z humoru, nudną jak flaki z olejem, niezamierzoną parodię "W głowie się nie mieści" studia Pixar.


?

Skierowanie filmu do młodszego widza nie usprawiedliwia jednak leniwego scenariusza i braku wyobraźni.


Proszę czekać…