O czym szumi las 2016

Dyrene i Hakkebakkeskogen 2016

Big ceaef97d 74be 4a92 920a 894123b2ae1d
63
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
2
Neutralne
1
Negatywne
0
  • Polska premiera 01 wrz 2017 (2017-09-01)
  • Światowa premiera 25 gru 2016 (2016-12-25)
  • Gatunek Animowany, Familijny, Musical
  • Kraj Norwegia
  • Reżyseria Rasmus A. Sivertsen
  • Scenariusz Karsten Fullu
  • Aktorzy Stig Henrik Hoff, Nils Jørgen Kaalstad, Frank Kjosås

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.

Recenzje

70

"O czym szumi las" jest piękną animacją, która zachwyca stroną estetyczną i poziomem wykonania. Zwierzęta wyglądają przeuroczo - do tego stopnia, że nawet mniej sympatyczne postaci, jak lis czy jeż, wywołują pozytywne reakcje.


70

Dobra propozycja dla najmłodszych. Nie tylko sympatycznie wygląda, ale stanowi też kompleksową pigułkę moralną, mogącą być punktem wyjścia do kształtujących rozmów z rodzicami.


50

W "O czym szumi las" wizja porządku społecznego, opartego na współpracy i wzajemnym szacunku, choć naiwna w swoim optymizmie, zawsze warta propagowania.


Proszę czekać…