Dom wygranych 2017/I

The House 2017/I

Big f40690e8 e787 47a4 a5c1 73812e8fed38
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
3
  • Polska premiera 18 sie 2017 (2017-08-18)
  • Światowa premiera 27 cze 2017 (2017-06-27)
  • Gatunek Komedia
  • Kraj USA
  • Reżyseria Andrew Jay Cohen
  • Scenariusz Andrew Jay Cohen, Brendan O'Brien
  • Aktorzy Will Ferrell, Amy Poehler, Jason Mantzoukas

Kiedy córka Scotta i Kate Johansenów dostaje się na wymarzoną uczelnię, cała rodzina zaczyna świętować. Niestety tylko do czasu, kiedy Scott i Kate (Will Ferrell i Amy Poehler) dowiadują się, że stypendium, na które liczyli, nie zostało przyznane. Teraz muszą zapłacić czesne, na które zupełnie ich nie stać. Z pomocą przyjaciela i sąsiada, Franka (Jason Mantzoukas), któremu również przydałby się zastrzyk gotówki, decydują się otworzyć nielegalne kasyno w jego domu na przedmieściach. Stawiają wszystko na jedną kartę, czy raczej... dom rozpusty rodem z Las Vegas, gdzie pieniądze płyną szerokim strumieniem, wszelkie zahamowania zostają przed drzwiami i wszystko może się zdarzyć.

Recenzje

50

To film dobry do puszczenia w tle na imprezie, żeby zaśmiać się kilka razy podczas tych lepszych gagów, ale także ściszyć, gdy akurat wszyscy postanawiają się drzeć.


50

Z humorem jest tu jak z grą w ruletkę: co jakiś czas przytrafi się całkiem sporo śmiechu, ale częściej bądźcie gotowi na serie nietrafionych żartów.


50

Dom wygranych – pełnej niekompatybilnych motywów, które finalnie tworzą zgrabną, choć mało wyrafinowaną konstrukcję tytułowego budynku.


40

Miała być fajna komedia o zwariowanej rodzinie, a wyszło... No nic dobrego z tego nie wyszło.


40

Lekka produkcja, która może nie wywoła salw śmiechu, jednak zagwarantuje odrobinę pozytywnej energii na resztę dnia.


30

Efekt jest zabójczo niewiarygodny. Jak na film w ludzkiej skali, zrodzony z empatycznego instynktu, "Dom wygranych" razi swoją emocjonalną pustką.


Proszę czekać…