Na układy nie ma rady 2017

2017

Big 4cf21497 ec0b 4610 8144 672eb1dd89d0
15
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
5
  • Polska premiera 08 wrz 2017 (2017-09-08)
  • Światowa premiera -
  • Gatunek Komedia, Obyczajowy
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Christoph Rurka
  • Scenariusz Piotr Czaja
  • Aktorzy Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Michał Milowicz

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki, wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady.

Recenzje

30

Na układy nie ma rady jednak choruje na to, czego nosicielami jest wiele polskich produkcji, które potrafią sprowokować jednak parsknięcie – bliżej mu do skeczu, kabaretu, niż płynnego, zwinnego i chociaż na chwilę poważniejącego kina, by ten żart...


17

Na takie filmy rada jest jedna: omijać, omijać jeszcze raz omijać!


10

"Na układy nie ma rady" to komedia należąca do gatunku filmów z Michałem Milowiczem.


10

Na układy nie ma rady to liga niżej, tu nawet po prostu złego filmu zrobić się nie udało. To twór który męczy, irytuje i fizycznie boli. W każdym momencie seansu.


10

Totalny niewypał, który za wszelka cenę stara się bawić, a budzi jedynie niesmak i odczucie żenady. Dla własnego dobra, szeroko go omijajcie.


Proszę czekać…