Agentka specjalnej troski 2016

Raid dingue 2016

Big 25412736 820f 473b 9bf9 bc7d55f724b4
45
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
1
  • Polska premiera 18 sie 2017 (2017-08-18)
  • Światowa premiera 19 gru 2016 (2016-12-19)
  • Gatunek Komedia, Akcja
  • Kraj Francja
  • Reżyseria Dany Boon
  • Scenariusz Dany Boon, Sarah Kaminsky
  • Aktorzy Alice Pol, Dany Boon, Michel Blanc

Johanna Pasquali (Alice Pol) to roztargniona, marzycielska i niewygodna dla innych policjantka. Z pierwszego punktu widzenia wydaje się sympatyczna. Jednak z jej "prawdziwymi umiejętnościami", jej nieporadność sprawia, że ​​jest zagrożeniem dla przestępców, społeczeństwa i kolegów. Zostaje przypisana do takich niebezpiecznych zadań jak: źle zaparkowane samochody, kradzieże w sklepach. Chce zrealizować swoje marzenie bycia pierwszą kobietą, która dołączy do elitarnej grupy RAID. Z niejasnych powodów politycznych, RAID przejął ośrodek szkoleniowy. Do tego ośrodka zostaje dołączona Joanna i ma tworzyć duet z policjantem, który nie lubi kobiet, Eugenem Froissardem (Dany Boon). Może uda im się pracować "bez zabijania się nawzajem".

Recenzje

60

Agentka specjalnej troski to kolejna komedia Boona, która pomimo, że z pozoru może nie zaskakiwać, kreuje świat pełen aluzji, gagów i współczesności w tle, które gwarantują rozrywkę na prawdziwym francuskim poziomie.


50

Trudno do końca polecić ten film, bo jest to bardzo nierówna komedia. Czasem odnosiłem wrażenie, że jest to takie skakanie ze skrajności w skrajność.


50

Pomimo zmian światopoglądowych ten czysto szowinistyczny punkt wyjścia wciąż sprawdza się w komedii - jeśli tylko jest właściwie opowiedziany. A Boonowi z całą pewnością się udało… przynajmniej do pewnego momentu.


20

Agentka specjalnej troski staje się filmem trzech wojen: damsko-męskiej, francusko-terrorystycznej i walce widza z usilną chęcią opuszczenia sali kinowej w trakcie seansu.


Proszę czekać…