Agentka specjalnej troski 2016

Raid dingue 2016

Big 25412736 820f 473b 9bf9 bc7d55f724b4
45
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
1
  • Polska premiera 18 sie 2017 (2017-08-18)
  • Światowa premiera 19 gru 2016 (2016-12-19)
  • Gatunek Komedia, Akcja
  • Kraj Francja
  • Reżyseria Dany Boon
  • Scenariusz Dany Boon, Sarah Kaminsky
  • Aktorzy Alice Pol, Dany Boon, Michel Blanc

Johanna Pasquali (Alice Pol) to roztargniona, marzycielska i niewygodna dla innych policjantka. Z pierwszego punktu widzenia wydaje się sympatyczna. Jednak z jej "prawdziwymi umiejętnościami", jej nieporadność sprawia, że ​​jest zagrożeniem dla przestępców, społeczeństwa i kolegów. Zostaje przypisana do takich niebezpiecznych zadań jak: źle zaparkowane samochody, kradzieże w sklepach. Chce zrealizować swoje marzenie bycia pierwszą kobietą, która dołączy do elitarnej grupy RAID. Z niejasnych powodów politycznych, RAID przejął ośrodek szkoleniowy. Do tego ośrodka zostaje dołączona Joanna i ma tworzyć duet z policjantem, który nie lubi kobiet, Eugenem Froissardem (Dany Boon). Może uda im się pracować "bez zabijania się nawzajem".

Recenzje

60

Agentka specjalnej troski to kolejna komedia Boona, która pomimo, że z pozoru może nie zaskakiwać, kreuje świat pełen aluzji, gagów i współczesności w tle, które gwarantują rozrywkę na prawdziwym francuskim poziomie.


50

Pomimo zmian światopoglądowych ten czysto szowinistyczny punkt wyjścia wciąż sprawdza się w komedii - jeśli tylko jest właściwie opowiedziany. A Boonowi z całą pewnością się udało… przynajmniej do pewnego momentu.


50

Trudno do końca polecić ten film, bo jest to bardzo nierówna komedia. Czasem odnosiłem wrażenie, że jest to takie skakanie ze skrajności w skrajność.


20

Agentka specjalnej troski staje się filmem trzech wojen: damsko-męskiej, francusko-terrorystycznej i walce widza z usilną chęcią opuszczenia sali kinowej w trakcie seansu.


Proszę czekać…