Kingsman: Złoty krąg 2017

Kingsman: The Golden Circle 2017

Big ee1627fa ef8b 44d0 91e1 b54d4f6a5d79
54
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
5
Negatywne
0
  • Polska premiera 22 wrz 2017 (2017-09-22)
  • Światowa premiera 20 wrz 2017 (2017-09-20)
  • Gatunek Akcja, Przygodowy, Komedia
  • Kraj USA, Wielka Brytania
  • Reżyseria Matthew Vaughn
  • Scenariusz Jane Goldman, Matthew Vaughn
  • Aktorzy Taron Egerton, Channing Tatum, Julianne Moore

Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego.

Recenzje

70

Dla niektórych ten film okaże się zbyt ekscesywny. Ja zaśmiewałem się w najlepsze.


60

Mimo pewnych rozprężeń, seria zachowuje dalej charyzmę, wyobraźnię i jest hurtowo rozrywkowym kinem, które ma coś więcej prócz gadżetów i przyspieszonego tętna fabularnego.


50

Najnowszy obraz Vaughn to produkt, który ma odcinać kupony od sukcesu odświeżanego Kingsmana: Tajnych służb. Rozpędzona rozrywkowa machina obliczona na zysk i tanią atrakcję.


50

Matthew Vaughn stracił wyczucie i w kontynuacji zaskakującego przeboju Kingsman tak bardzo podkręcił, cóż, w zasadzie wszystko, że stworzył parodię poprzedniego filmu, który i tak przecież był już poniekąd parodią. Efekt jest ciężkostrawny.


50

Wszystko jest zrobione tutaj na pół gwizdka – kampowa estetyka wieje nudą, twórcy zupełnie nie mają pomysłu na rozwinięcie II aktu i tylko kolejne znakomite choreografie walk wynoszą drugą odsłonę „Kingsman” ponad znamiona szarej przeciętności.


45

Z pierwszej części zostały tylko popłuczyny, smakujące niczym tani burbon pędzony pod szyldem szlachetnej whisky.


Proszę czekać…