Mamuśki mają wychodne 2017

Fun Mom Dinner 2017

Big f455039f 7707 4476 b0e1 03eb17c9b2e5
51
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
1
  • Polska premiera 18 sie 2017 (2017-08-18)
  • Światowa premiera 27 sty 2017 (2017-01-27)
  • Gatunek Komedia
  • Kraj USA
  • Reżyseria Alethea Jones
  • Scenariusz Julie Rudd
  • Aktorzy Toni Collette, Molly Shannon, Bridget Everett

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż "dają radę". Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Recenzje

60

Laurka złożona wszystkim zapracowanym matkom, które zapominają czerpać radość z życia albo zwyczajnie nie mają czasu/siły/możliwości na zabawę.


60

Mamuśki mają wychodne to bardzo strawna i bardzo kobieca komedia dla starszych dam. Clue nie wywodzi się tu z – bądź co bądź trafnego – dowcipu sytuacyjnego, lecz przyjemnej analizy życia rodzinnego.


55

Produkcji brakuje zabawnych żartów, a akcja mogłaby być szybsza. Niemniej jednak film jest realistyczny, oferuje niezłe aktorstwo i sporą niezłą dawkę Adama Levine.


30

Mamuśki mają wychodne od samego początku zapowiadały się na komedię mającą wykorzystać sukces hitu Złe mamuśki. Cóż... efekt jest po prostu fatalny.


?

Komedia jest bardzo realistyczna, dotyka bolączek każdej kobiety/matki/żony. Momentami nawet można sprzeczać się o gatunek filmowy, ponieważ niejeden chwila opowiada się bardziej za kinem psychologicznym lub obyczajowym aniżeli zwykłą komedią.


Proszę czekać…