Synalek 2017

Mon poussin 2017

Big b0155aef b037 4a2d a75c c83d7c69d348
56
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
6
Negatywne
0
  • Polska premiera 25 sie 2017 (2017-08-25)
  • Światowa premiera 28 cze 2017 (2017-06-28)
  • Gatunek Komedia
  • Kraj Francja
  • Reżyseria Frédéric Forestier
  • Aktorzy Isabelle Nanty, Pierre-François Martin-Laval, Thomas Soliveres

Rodzice Vincenta traktują go jak małego chłopca, mimo, że dawno skończył 18 lat. Kiedy ich syn zostaje porzucony przez swoją pierwszą, wielką miłość i wpada w czarną rozpacz, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Przecież nikt lepiej nie obrzydzi wrednego dziewuszyska, niż kochający nad życie rodzice! Szybko układają program miłosnego detoksu, który jest tak wyczerpujący i intensywny, że nie oprze się mu żadne złamane serce... Wszystkie chwyty dozwolone!

Recenzje

70

"Synalek", francuska komedia w reżyserii Frederica Forestiera jest humorystyczną opowieścią o problemach w miłości.


60

Film Forestiera może być dobrą rozrywką dla wszystkich, którzy lubią francuskie komedie i postaci narysowane grubą kreską.


60

Umówmy się - każda komedia romantyczna, której bohaterowie mają więcej niż 30 lat i nie wyglądają jak modele z okładki "ELLE", zasługuje na uwagę.


50

Synalek to film, który znamy, jeden z wielu. Szkoda, że nie zanurza się w problematykę nieodciętej pępowiny między rodzicami, a dzieckiem i nie drąży problemu przełożenia zainteresowania z małżeństwa na dzieci.


50

Synalek to kolejna wakacyjna, francuska komedia, która wprawdzie daje wiele trafnych miłosnych spostrzeżeń, jednak jako poradnik dla złamanych serc to jedynie zaburzony obraz rzeczywistości.


50

„Synalkowi” dobrze zrobiłaby rewizja komediowej formuły. Jest niezobowiązująco – w porządku, ale mogłoby być jednak dowcipniej.


50

Reżyser postanowił pójść na łatwiznę. Wiele razy w kinie widzieliśmy już dzieci, które mentalnie są dojrzalsi od swoich rodziców. Nie ma w tym już nic odkrywczego.


?

Jest zbyt grzecznie i przewidywalnie, a gdy twórcy silą się na "szaleństwo" to wychodzi to niezgrabnie, a nawet niesmacznie.


Proszę czekać…