Gang Wiewióra 2 2017

The Nut Job 2: Nutty by Nature 2017

Big 91ba5a4d 6336 4632 aacb 4863d76f69db
45
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
2
Negatywne
2
  • Polska premiera 18 sie 2017 (2017-08-18)
  • Światowa premiera 10 sie 2017 (2017-08-10)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia, Familijny
  • Kraj Kanada, USA, Korea Południowa
  • Reżyseria Cal Brunker
  • Scenariusz Cal Brunker, Bob Barlen
  • Aktorzy Will Arnett, Katherine Heigl, Maya Rudolph

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Recenzje

50

Z tej przeciętnej opowiastki płynie więc przesłanie, że „w kupie raźniej”. Ot, kolejna w tym roku propozycja dla dzieci, która oryginalnością ani urodą animacji specjalnie nie grzeszy, ale wydaje się niegroźna. A to już coś.


50

Jeśli nie macie na co zabrać dziecka, to nie odradzam, ale potrafię wymienić setki dużo lepszych animacji, przy których będzie się bawić o wiele, wiele lepiej.


40

Animacja wydaje się odrobinę ładniejsza, akcja pędzi nieco szybciej, czerstwych żartów jest więcej, a trawa nie może być już zieleńsza.


40

Kompletnie niepotrzebna kontynuacją średniego filmu, zrobioną nie wiadomo po co. Ani twórcy scenariusza nie wysilili się, by stworzyć wciągającą opowieść, ani animatorzy nie postarali się, by choć częścią wizualną widzów zachwycić.


Proszę czekać…