Swingersi 2020

2020

Big ae1df1b9 4005 47d0 9729 fb8d02f222bd
34
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
4
  • Polska premiera 28 lut 2020 (2020-02-28)
  • Światowa premiera -
  • Gatunek Komedia
  • Kraj Polska, Łotwa
  • Reżyseria Andrejs Ekis
  • Scenariusz Andrejs Ekis
  • Aktorzy Ilona Ostrowska, Krzysztof Czeczot, Joanna Liszowska

Swingersi to komedia o perypetiach trzech par, które chcą coś zmienić w swoich życiu. Ogień w sypialni wygasł i nie są zaspokajane namiętności. Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) są gotowi przekroczyć niemal każdą grancię w pogoni za nowymi followersami i lajkami. Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.

Recenzje

55

"Swingersów" do jednego worka z największymi komediowymi pomyłkami polskiego kina nie warto wrzucać, ale biorąc pod uwagę aktorski potencjał i niezły scenariuszowy zarys można byłoby z tej historii stworzyć choćby namiastkę tego, co zobaczyliśmy w...


30

"Swingersi" okazują się filmem zupełnie nijakim, niewzbudzającym jakichkolwiek emocji.


30

Pozostaje swing - jak przekonują sami "Swingersi", aktywność przereklamowana jako miły sposób spędzania czasu, za to całkiem niezła jako substytut psychoterapii. To już chyba bardziej ekscytujący byłby film o celibacie.


30

"Swingersi" nie sprawdzą się ani jako film, ani jako reklama, ani nawet jako satyra na tę nową, niemonogamiczną aktywność międzyludzką!


25

Swingersi są jak ten podpity, rzucający niewybrednymi żartami wujek na rodzinnym weselu. Mamy do niego pewną dozę sympatii, dopóki nie zacznie klepać ludzi po tyłku i nie zaśnie z głową w sałatce jarzynowej.


Proszę czekać…