Gang zwierzaków 2019

Pets United 2019

Big d5659bb0 4a76 405b b81c 0e8f29bd0c21
35
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 2 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
1
  • Polska premiera 07 lut 2020 (2020-02-07)
  • Światowa premiera 08 lis 2019 (2019-11-08)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Przygodowy, Familijny
  • Kraj Chiny, Niemcy, Wielka Brytania
  • Reżyseria Reinhard Klooss
  • Scenariusz Reinhard Klooss
  • Aktorzy Natalie Dormer, Eddie Marsan, Jeff Burrell

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, a może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Recenzje

50

Film świetnie nadaje się nawet dla zupełnie małych dzieci, bo nie ma w nim strasznych scen, za to jest sporo nieskomplikowanego humoru w rodzaju tygrysa rozpłaszczającego się w skoku na szklanych drzwiach, których nie zauważył.


20

"Gang zwierzaków" to wyrób filmopodobny, którego jedynymi zaletami jest to, że jest kolorowy i pozwala zająć czymś dzieci przez półtorej godziny.


Proszę czekać…