Bad Boys for Life 2020

2020

Big 904de365 3b86 462c a2ed dadc518aa818
73
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
5
Neutralne
1
Negatywne
0
  • Polska premiera 24 sty 2020 (2020-01-24)
  • Światowa premiera 07 sty 2020 (2020-01-07)
  • Gatunek Akcja, Kryminał, Thriller
  • Kraj USA, Meksyk
  • Reżyseria Adil El Arbi, Bilall Fallah
  • Scenariusz Chris Bremner
  • Aktorzy Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens

Przywódczyni rozbitego przed laty kartelu, Isabel Aretas, ucieka z więzienia dzięki pomocy syna. Żądna zemsty wysyła Armando, by zabił ludzi odpowiedzialnych za śmierć jej męża. W tym samym czasie podstarzali już detektywi, Mike i Marcus, kończą wieloletnią współpracę, a Marcus odchodzi na emeryturę. Wszytko się zmienia, gdy Mike staje się celem mordercy. By go powstrzymać, „źli chłopcy” muszą powrócić ten jeden, ostatni raz.

Recenzje

80

Efektowne, szybkie, pełne humoru i akcji, udane spotkanie ze starymi, dobrymi znajomymi. W końcu Will Smith, jakiego nam wszystkim brakowało!


80

Otrzymaliśmy kino sensacyjne świadome zmieniających się czasów oraz aktorów rozliczających się z przemijaniem. W dwóch słowach po prostu quality time.


80

Jest tu świetne tempo, pościgi, strzelaniny, genialne teksty i aktorska para, z którą chcemy porobić coś szalonego. "Bad Boys" w najlepszym wydaniu!


70

Jest tutaj humor, jest akcja, jeszcze więcej akcji, a wszystko to nakręcone w precyzyjny sposób, z doskonałymi zdjęciami, sprawiającymi, że seans "Bad Boys for Life" jest prawdziwą przyjemnością.


70

O dwóch takich co z rozrabiania nie powyrastali. Temperamentne kino rozrywkowe, co umie się i z siebie zaśmiać.


60

Im bliżej finału, tym wyraźniej zamienia się to wszystko w kapitalizację odsetek od każdego blockbustera, jaki widzieliśmy w ostatniej dekadzie. Fan-service staje się męczący, dziury logiczne pochłaniają całe wątki, na horyzoncie majaczą potencjal...


Proszę czekać…