Krewetki w cekinach 2019

Les Crevettes Pailletées 2019

Big b091c468 08dc 4a5f 8e90 31cea502dc46
58
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
2
Neutralne
1
Negatywne
1
  • Polska premiera 27 wrz 2019 (2019-09-27)
  • Światowa premiera 19 sty 2019 (2019-01-19)
  • Gatunek Komedia
  • Kraj Francja
  • Scenariusz Maxime Govare, Cédric Le Gallo
  • Aktorzy Nicolas Gob, Alban Lenoir, Geoffrey Couët

"Krewetki w cekinach" to amatorska drużyna piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games. Mają zapał i fantazję, ale brakuje im profesjonalnego trenera. Z nieba spada im Matthias - dostał tę fuchę jako szansę, żeby podreperować swój wizerunek po kontrowersyjnej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem na finał gejowskich zawodów piłki wodnej w Chorwacji. "Krewetki w cekinach" to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą - w rytmie niezawodnych przebojów disco!

Recenzje

70

Szczęście i radość nie ma orientacji. Komedia bez kompleksów, z szalonym dystansem.


70

"Krewetki w cekinach" to dość problematyczny film, bowiem jego ocena może diametralnie ulec zmianie nawet na sam koniec seansu.


60

Wprawdzie w fabule „Krewetek w cekinach” schemat goni za schematem, ale okazuje się, że mimo to w trakcie seansu można całkiem dobrze się bawić.


30

"Krewetki w cekinach" usilnie próbują nas przekonać, że homofobów da się nauczyć tolerancji poprzez intensywny kontakt z członkami mniejszości seksualnych. Tyle że gargantuiczna schematyczność tego filmu może przynieść skutek dokładnie odwrotny.


Proszę czekać…