Rambo: Ostatnia krew 2019

Rambo: Last Blood 2019

Big 4f52db34 3eb7 4f05 b788 431c8e94b848
31
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
4
  • Polska premiera 20 wrz 2019 (2019-09-20)
  • Światowa premiera 18 wrz 2019 (2019-09-18)
  • Gatunek Akcja, Przygodowy, Thriller
  • Kraj USA
  • Reżyseria Adrian Grunberg
  • Scenariusz Matthew Cirulnick
  • Aktorzy Sylvester Stallone, Paz Vega, Yvette Monreal

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze nieprzypadkowo wybrali ofiarę. Ich prawdziwym celem jest on, John Rambo, z którym mają do wyrównania dawne rachunki. Nie rozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

Recenzje

35

Nowy Rambo mógł zrobić dla serii to samo, co Logan zrobił dla postaci Wolverine’a. Zamiast tego sprawił, że mam nadzieję, iż to rzeczywiście ostatnia wizyta Johna na wielkim ekranie.


30

Rambo nie jest już niezniszczalny, co powinno być dla nas szokiem, lecz ta z ducha westernowa narracja o następujących po sobie walce, upadku i mściwym powstawaniu z kolan nie ma w sobie odrobiny dramaturgicznego napięcia ani wizualnej energii.


30

To smutne, że Stallone zechciał zagrać Rambo jeszcze raz. Może myślał, że uda się powtórzyć aktorski sukces z filmu „Creed”? Niestety Rambo odchodzi konając na naszych oczach.


30

Ostatnia krew mogła być wielkim pożegnaniem wielkiego bohatera. Ostatecznie okazuje się przeciętnym obrazem brutalności i przemocy.


Proszę czekać…