Kwiaty miłości 2019/I

Daffodils 2019/I

Big 1bc61181 01bf 4ee6 af30 69fe090e4bcb
40
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
2
  • Polska premiera 06 wrz 2019 (2019-09-06)
  • Światowa premiera 21 mar 2019 (2019-03-21)
  • Gatunek Komedia, Romans, Dramat, Musical
  • Kraj Nowa Zelandia
  • Reżyseria David Stubbs
  • Scenariusz Rochelle Bright
  • Aktorzy Rose McIver, George Mason, Kimbra

Piosenkarka Maisie (w tej roli lauretka Nagrody Grammy – Kimbra) już jako dorosła kobieta odkrywa historię związku swoich rodziców – zupełnie inną od tej, którą znała. Dzięki muzyce poznaje ich jako nastolatków i towarzyszy im przez kolejne etapy związku. Rose (Rose McIver, gwiazda serialu Netflix iZombie) przypomina każdą z nas – jest nieprzewidywalna, humorzasta i chorobliwie zazdrosna. Kiedy na jej drodze pojawi się przystojny Eric (George Mason), odnajdzie kogoś, kto da jej zrozumienie i schronienie. Miłość doda im skrzydeł, ale codzienność będzie próbowała ściągnąć ich na ziemię. Co zrobią, kiedy w ich życiu pojawią się powszednie troski: rachunki, praca i dzieci. Czy miłość może przetrwać próbę czasu?

Recenzje

40

Jeśli są tutaj fani musicali i romantycznych scen to może seans "Kwiatów miłości" nie będzie dla nich stratą czasu. Dla mnie zdecydowanie był.


30

Pierwszoplanowa para przypomina żurawia i czaplę z wiersza Brzechwy: szereg niby wy­śpiewywanych pretensji, które ukrywają się między melodyjnymi środkami stylistycznymi, uniemożliwia pogodzenie się.


50

Narracja ustępuje muzyce. Opowieść przestaje być istotna. Nie liczą się niuanse, tylko klarowne rozwiązania, które będą uniwersalne dla wszystkich. Z tego też powodu od samego początku "Kwiaty miłości" niebezpiecznie ocierają się o kicz.


Proszę czekać…