Kwiaty miłości 2019/I

Daffodils 2019/I

Big 1bc61181 01bf 4ee6 af30 69fe090e4bcb
40
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
2
  • Polska premiera 06 wrz 2019 (2019-09-06)
  • Światowa premiera 21 mar 2019 (2019-03-21)
  • Gatunek Komedia, Romans, Dramat, Musical
  • Kraj Nowa Zelandia
  • Reżyseria David Stubbs
  • Scenariusz Rochelle Bright
  • Aktorzy Rose McIver, George Mason, Kimbra

Piosenkarka Maisie (w tej roli lauretka Nagrody Grammy – Kimbra) już jako dorosła kobieta odkrywa historię związku swoich rodziców – zupełnie inną od tej, którą znała. Dzięki muzyce poznaje ich jako nastolatków i towarzyszy im przez kolejne etapy związku. Rose (Rose McIver, gwiazda serialu Netflix iZombie) przypomina każdą z nas – jest nieprzewidywalna, humorzasta i chorobliwie zazdrosna. Kiedy na jej drodze pojawi się przystojny Eric (George Mason), odnajdzie kogoś, kto da jej zrozumienie i schronienie. Miłość doda im skrzydeł, ale codzienność będzie próbowała ściągnąć ich na ziemię. Co zrobią, kiedy w ich życiu pojawią się powszednie troski: rachunki, praca i dzieci. Czy miłość może przetrwać próbę czasu?

Recenzje

50

Narracja ustępuje muzyce. Opowieść przestaje być istotna. Nie liczą się niuanse, tylko klarowne rozwiązania, które będą uniwersalne dla wszystkich. Z tego też powodu od samego początku "Kwiaty miłości" niebezpiecznie ocierają się o kicz.


40

Jeśli są tutaj fani musicali i romantycznych scen to może seans "Kwiatów miłości" nie będzie dla nich stratą czasu. Dla mnie zdecydowanie był.


30

Pierwszoplanowa para przypomina żurawia i czaplę z wiersza Brzechwy: szereg niby wy­śpiewywanych pretensji, które ukrywają się między melodyjnymi środkami stylistycznymi, uniemożliwia pogodzenie się.


Proszę czekać…