Toy Story 4 2019

2019

Big bf91c530 cb15 4ce0 a60e 8af13fda97cd
83
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
7
Neutralne
0
Negatywne
0
  • Polska premiera 09 sie 2019 (2019-08-09)
  • Światowa premiera 11 cze 2019 (2019-06-11)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Fantasy, Przygodowy, Familijny
  • Kraj USA
  • Reżyseria Josh Cooley
  • Aktorzy Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts

Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.

Recenzje

95

To wspaniały, trzymający w napięciu, wzruszający i mądry film dla całej rodziny. Bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów tego roku.


90

Toy Story 4 zapamiętam głównie właśnie przez tą dojrzałość oraz umiejętne przekazywanie ważnej treści za pomocą tak atrakcyjnych środków artystycznych.


85

Czwarta część "Toy Story" pułapu zwłaszcza pierwszej i trzeciej części raczej nie przeskoczy, ale to wciąż niebotycznie wysoki poziom kina animowanego, w którym liczy się nie tylko to, co cieszy oko, ale i trafia do naszych uszu.


80

"Toy Story 4" to po trosze melodramat, komedia i awanturnicze kino akcji. Hymn na cześć przyjaźni, opowieść o terapeutycznej sile dziecięcych zabawek, a zarazem roztapiający serce film o pragnieniu bycia kochanym i potrzebnym.


80

Tymczasem autorzy "Toy Story" znakomicie wiedzą, jak z klasą podziękować swoim wiernym widzom, a potem się z nimi ładnie pożegnać.


80

"Toy Story 4" to film, który zadowoli wielkie oczekiwania dotychczasowych fanów serii i jednocześnie spodoba się dzieciom, choć niekoniecznie tym najmłodszym, dla których momentami może być zbyt straszny.


70

„Czwórka” jest znacznie mroczniejsza niż poprzednie części – jest tu miejsce na estetyczne nawiązania do horroru, egzystencjalne dramaty i nierozstrzygalne dylematy.


Proszę czekać…