Men in Black International 2019

2019

Big c10c8c5f a685 4459 bdf0 c048ad573af0
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
2
Negatywne
4
  • Polska premiera 14 cze 2019 (2019-06-14)
  • Światowa premiera 11 cze 2019 (2019-06-11)
  • Gatunek Komedia, Akcja, Sci-Fi, Przygodowy
  • Kraj USA
  • Reżyseria F. Gary Gray
  • Scenariusz Matt Holloway, Art Marcum
  • Aktorzy Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Liam Neeson

Jednostki Men in Black są już na całym świecie. Ale podobnie rozprzestrzeniły się na nim szumowiny z kosmosu. Dlatego, abyśmy byli bezpieczni, doświadczony agent H (Chris Hemsworth) i zdeterminowana początkująca agentka M (Tessa Thompson) zostają połączeni w parę. Jego doświadczenie i jej upór mogą być naprawdę skuteczne. Ale na Ziemi pojawił się nowy obcy, który może przybrać dowolną formę, nawet wcielić się w agenta MIB. Dlatego, by ocalić świat i agencję, współpraca agentów H i M musi być naprawdę skuteczna. "Men in Black International" to zupełnie nowi agenci, nowe przygody, miejsca i obcy, wreszcie nowa skuteczniejsza broń.

Recenzje

60

„Men in Black: International”, to przyzwoita komedia przygodowa, której głównymi zaletami są aktorzy idealnie podobierani do ról – z Tessą Thompson na czele – oraz osadzenie części akcji w Maroku.


50

Może i nuda w jego trakcie Wam nie grozi, ale do zapomnienia o "Men in Black: International" nawet nie będzie potrzebny neutralizator.


40

Men in Black: International to rozczarowujący blockbuster, który nie grzeszy oryginalnością. Dla fanów całej serii będzie to niemiły akcent w historii kultowego „uniwersum”.


40

F. Gary Gray nakręcił potwornie nużący, właściwie niepotrzebny i mało odkrywczy film, którym splendoru ani sobie, ani całej dotychczasowej serii nie doda.


40

Są nowi bohaterowie, zaciąg gwiazd z marvelowskiego uniwersum, i fabularne pomysły o świeżości przeleżanego w szafie garnituru o intensywnej woni naftaliny.


30

Niedawno "X-Men: Mroczna Phoenix" pogrzebał popularną serię filmową pod kilkoma metrami nijakości. "Men in Black: International" to podobny przypadek.


Proszę czekać…