Niedobrani 2019

Long Shot 2019

Big f1308e22 b621 4705 968e 87a9ad9b89d5
79
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
6
Neutralne
0
Negatywne
0
  • Polska premiera 10 maj 2019 (2019-05-10)
  • Światowa premiera 09 mar 2019 (2019-03-09)
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj USA
  • Reżyseria Jonathan Levine
  • Scenariusz Liz Hannah
  • Aktorzy Seth Rogen, Charlize Theron, June Diane Raphael

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

Recenzje

83

"Niedobrani" - z lekka polityczna komedia romantyczna. Najlepsza rzecz w tym strupieszałym gatunku, jaką widziałem od lat.


80

Bo nieważne kogo popieramy lub jakiego jesteśmy wyznania - istotniejsze, byśmy ze sobą rozmawiali i byli wobec siebie fair. Trudno nie przyklasnąć takiemu morałowi.


80

Scena, w której gwiazdy tańczą objęte do piosenki Roxette "It Must Have Been Love", pokazuje, że czołowej parze komedii romantycznej, Julii Roberts i Richardowi Gere z "Pretty Woman", wyrosła poważna konkurencja.


80

Zwiastuny mówią o kolejnej głupotce z Sethem Rogenem, wspomagany piękną Charlize Theron, jednak nigdzie nie ma informacji, że to troszkę bardziej sprośna wariacja na temat Notting hill.


80

Niedobrani to lekcja mrugania okiem do rzeczywistości i odpowiadania na to, jak nas samych często niepoważnie traktuje.


70

Charlize Theron i Seth Rogen bawią do łez, czyli komediowa bomba tego sezonu.


?

To nie jest typowa komedia romantyczna, w której po okresie burz, wydarzeń pokroju opery mydlanej oraz sensacji wszystko kończy się dobrze.


Proszę czekać…