Iron Sky. Inwazja 2019

Iron Sky: The Coming Race 2019

Big a09ffc90 1589 4f6b b4be b5996ee6ca90
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
2
  • Polska premiera 03 maj 2019 (2019-05-03)
  • Światowa premiera 16 sty 2019 (2019-01-16)
  • Gatunek Sci-Fi, Akcja, Komedia, Przygodowy
  • Kraj Belgia, Finlandia, Niemcy
  • Reżyseria Timo Vuorensola
  • Scenariusz Dalan Musson, Timo Vuorensola
  • Aktorzy Lara Rossi, Vladimir Burlakov, Kit Dale

Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.

Recenzje

50

"Iron Sky: Inwazja" jest straconą okazją na szaloną jazdę bez trzymanki. Można się na nim miejscami nieźle bawić, ale szansa na status produkcji kultowej została zaprzepaszczona.


40

Pary na niezobowiązujące widowisko – pozbawione sensu, ale zapewniające dużą dawkę rozrywki – wystarczyło tylko na zwiastun.


40

Choć gardzę stereotypami, to Iron Sky. Inwazja potwierdza przynajmniej jeden z nich – Finowie (i szerzej – Skandynawowie) nie opanowali niuansu dobrego poczucia humoru i nic nie wskazuje na to, by w bliższej przyszłości mieli tego dokonać.


Proszę czekać…