Praziomek 2019

Missing Link 2019

Big b26e6e07 1422 4e5f a7e1 018e4edffaec
69
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
3
Neutralne
0
Negatywne
0
  • Polska premiera 22 kwi 2019 (2019-04-22)
  • Światowa premiera 04 kwi 2019 (2019-04-04)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia, Fantasy, Familijny
  • Kraj Kanada, USA
  • Reżyseria Chris Butler
  • Scenariusz Chris Butler
  • Aktorzy Hugh Jackman, Zoe Saldana, Zach Galifianakis

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to … niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

Recenzje

70

Missing link, bo tak w oryginale ten film się nazywa, zwiedzie nas może infantylnym tytułem, jednak warto dać mu szansę. Laika bowiem dostarczyło nam po raz kolejny kawał dobrej animacji.


70

"Praziomek" woli zbytnio nie komplikować spraw. Jak na dobrego kolegę przystało, chce Wam po prostu poprawić humor.


67

Mimo to, choć poprzednie dokonania studia Laika wydają się bardziej spełnione, wciąż mamy do czynienia z przyzwoitym kinem.


Proszę czekać…