After 2019

2019

Big cea0c54d de9d 4269 97f2 fbf2fb138e35
28
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
4
  • Polska premiera 12 kwi 2019 (2019-04-12)
  • Światowa premiera 11 kwi 2019 (2019-04-11)
  • Gatunek Dramat, Romans
  • Kraj USA
  • Reżyseria Jenny Gage
  • Aktorzy Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności, o jakie nigdy wcześniej by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo…szczególnie że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Recenzje

40

After wygląda, jakby nie miało na tyle odwagi, albo na tyle ambicji. A patrząc na to, że mówi się o nim tylko jako o godnym następcy Greya, wskazywałbym bardziej na to drugie.


30

After pozwoli wam bardziej skupić się na partnerze lub partnerce, z którą wybierzecie się do kina. Film będziecie mogli oglądać z doskoku, gdzieś pomiędzy ustami a brzegiem pop-cornu. Nie pogubicie się w fabule.


20

Scenariusz filmu Gage nie ma jakiejkolwiek struktury dramaturgicznej.


20

Jeśli liczyliście, że banalna fabuła zostanie uatrakcyjniona śmiałymi scenami erotycznymi – co zresztą sugeruje dystrybutor, dumnie prezentując na plakacie hasło Godny następca "50 twarzy Greya" – czeka Was rozczarowanie.


?

Możliwe, że film był skierowany do nastolatków, którzy mogliby uwierzyć w tę historię. Niestety, bardzo trudno jest znaleźć w tej ekranizacji chociaż jeden powód dla którego warto ją zobaczyć.


Proszę czekać…