Całe szczęście 2019

2019

Big 4f93ffc3 0607 47ec 867f fbe2742dbb92
48
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
2
Negatywne
2
  • Polska premiera 08 mar 2019 (2019-03-08)
  • Światowa premiera 29 mar 2019 (2019-03-29)
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Tomasz Konecki
  • Scenariusz Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
  • Aktorzy Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Maksymilian Balcerowski

Całe szczęście to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć Całe szczęście?

Recenzje

80

"Całe szczęście" jest mile zaskakującym dziełem, które bez skrępowania i konsekwencji można śmiało każdemu polecić.


60

Spodziewałem się niestrawnej komedii romantycznej, a tymczasem dostałem zabawny i uroczy film o sile miłości. Jest to wszystko podlane sosem złożonym ze schematyczności, ale zdecydowanie ogląda się to dobrze.


60

Gdyby więc potraktować obraz Koneckiego jako weekendówkę, swoistą kanapkę z dżemem do popicia ciepłym kakao, można by spędzić czas całkiem przyjemnie.


30

Nie ma co okrywać: kiedy nadchodzi wreszcie finał opowieści, zamiast wzruszenia czuje się głównie ulgę. Całe szczęście, że to już koniec.


10

Film wszedł do kin na Dzień Kobiet. Ja się troszeczkę spóźniłem na tę imprezę, ale w końcu dotarłem i zdecydowanie żałuje.


Proszę czekać…