Całe szczęście 2019

2019

Big 4f93ffc3 0607 47ec 867f fbe2742dbb92
58
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
2
Negatywne
1
  • Polska premiera 08 mar 2019 (2019-03-08)
  • Światowa premiera -
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Tomasz Konecki
  • Scenariusz Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
  • Aktorzy Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Maksymilian Balcerowski

Całe szczęście to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć Całe szczęście?

Recenzje

80

"Całe szczęście" jest mile zaskakującym dziełem, które bez skrępowania i konsekwencji można śmiało każdemu polecić.


60

Spodziewałem się niestrawnej komedii romantycznej, a tymczasem dostałem zabawny i uroczy film o sile miłości. Jest to wszystko podlane sosem złożonym ze schematyczności, ale zdecydowanie ogląda się to dobrze.


60

Gdyby więc potraktować obraz Koneckiego jako weekendówkę, swoistą kanapkę z dżemem do popicia ciepłym kakao, można by spędzić czas całkiem przyjemnie.


30

Nie ma co okrywać: kiedy nadchodzi wreszcie finał opowieści, zamiast wzruszenia czuje się głównie ulgę. Całe szczęście, że to już koniec.


Proszę czekać…