LEGO® przygoda 2 2019

The Lego Movie 2: The Second Part 2019

Big a2a969a1 ca24 4483 82bd 5da3a3ae48ab
69
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
5
Neutralne
1
Negatywne
0
  • Polska premiera 08 lut 2019 (2019-02-08)
  • Światowa premiera 06 lut 2019 (2019-02-06)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia, Familijny
  • Kraj USA, Australia, Dania, Norwegia
  • Reżyseria Mike Mitchell
  • Aktorzy Chris Pratt, Elizabeth Banks, Channing Tatum

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Recenzje

80

Produkt sprzedający produkty, momentami trochę zbyt rozbuchany, ale przez cały seans czuć, że pracowali nad tym goście, którzy nie potrzebują instrukcji, żeby dobrze bawić się w kino


70

Oj, trzeba przyznać, że fantazji twórcom drugiej „Lego Przygody” nie brakowało. Tylko czy dziecięcy widz jest w stanie się w tym połapać?


70

Lego Przygoda 2 to szalona, a przy tym błyskotliwa podróż przez zakręcony świat zabawy, która porwie przede wszystkich starszych widzów, który zrozumieją wszystkie znakomite żarty i żarciki twórców.


67

„Genderowe” kino, które ma szanse przemówić zarówno do dzieci, jak i dorosłych.


65

LEGO Przygoda 2 potrafi momentami znużyć, potrafi nawet zirytować. Potrafi też nieraz rozbawić wyśmienitym humorem, który film odziedziczył po poprzedniku.


60

"LEGO PRZYGODA 2" dość uparcie ignoruje zasady klarownego, efektywnego scenariopisarstwa wypracowane przez majstrów w typie Spielberga, Kasdana czy Lucasa.


Proszę czekać…