Sekretny świat kotów 2018

Mao Yu Tao Hua Yuan 2018

Big 87773e17 76fb 4364 bf09 4f1e47c15094
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 2 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
1
  • Polska premiera 04 sty 2019 (2019-01-04)
  • Światowa premiera 05 kwi 2018 (2018-04-05)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia
  • Kraj Chiny
  • Reżyseria Gary Wang
  • Aktorzy Rafał Fudalej, Marek Barbasiewicz, Katarzyna Kozak

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie – MIAUKOCJI, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to MIAUKOCJA… to się dopiero okaże.

Recenzje

45

Przekaz, który niesie Sekretny świat kotów, jest niedostosowany do młodego wieku adresatów produkcji. Urocze kotki to w tym przypadku za mało, żeby wyjść z seansu usatysfakcjonowanym.


40

Jeśli rodzicowi wystarczy, że zabiera pociechę na seans dwugodzinnego audiowizualnego znieczulenia, takiej kocimiętki dla małych kinomanów – "Sekretny świat kotów" zda egzamin. Na dobry film zapraszam do innej sali.


Proszę czekać…