Pech to nie grzech 2018

2018

Big 54877b6c d843 480b a8f6 aa6fc5bacf40
29
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
5
  • Polska premiera 25 gru 2018 (2018-12-25)
  • Światowa premiera -
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Ryszard Zatorski
  • Scenariusz Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska
  • Aktorzy Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Recenzje

50

Przez przeciętny scenariusz i słabą grę aktorską szybko zapomnimy o tym filmie.


33

Oglądając "Pech to nie grzech", zrozumiecie, dlaczego główna bohaterka podśpiewuje razem z Mikromusic: "Tak mi się nie chce". Wam też szybko się odechce.


30

Nowy film Ryszarda Zatorskiego nie ma nic do zaoferowania widzom, poza aktorską nieporadnością i kolejną historią osadzoną w świecie jakiego nie ma.


30

To naprawdę fajny i szlachetny gatunek, który – zwłaszcza w Polsce – zasłużył na więcej.


20

Ryszard Zatorski po raz kolejny daje do zrozumienia, że przy minimum starań wyciśnie z waszych portfeli pieniężny ekstrakt. Moje cierpienie nie jest nienawistnym bełkotem „atencjusza”: tym razem jest naprawdę źle.


10

Najlepszym momentem tego filmu jest spojrzenie na ekran, gdy bohaterowie grają w God of War.


Proszę czekać…