Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra 2018

Snezhnaya koroleva. Zazerkale 2018

Big 4b7aa5be 0f06 403b 92b8 b1712e52da47
53
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
0
  • Polska premiera 21 gru 2018 (2018-12-21)
  • Światowa premiera 21 gru 2018 (2018-12-21)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Przygodowy, Fantasy, Familijny
  • Kraj Rosja
  • Reżyseria Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
  • Scenariusz Andrey Korenkov, Robert Lence
  • Aktorzy Agata Kulesza, Natalia Szroeder, Marta Markowicz

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Recenzje

60

Nie posunąłbym się na tyle daleko, by nazwać "Królową Śniegu" rozczarowaniem roku, jednak fakt, że nie została nakręcona za zylion dolarów pod skrzydłami hollywoodzkiego studia, trochę przeszkadzał mi w beztroskiej zabawie.


50

Kolejna odsłona cyklu animacji z udziałem bohaterów baśni Andersena byłaby nawet znośna, gdyby nie lenistwo scenarzystów i braki budżetowe.


50

Dzieciom zapewni półtorej godziny zabawy, a rodzicom półtorej godziny spokoju od dzieci. Szkoda tylko, że po seansie nic w maluchach nie zostanie. Niczego się nie nauczą, nie dowiedzą o świecie.


Proszę czekać…