Mój piękny syn 2018

Beautiful Boy 2018

Big 211ff244 5766 4365 8889 f6aa135ee9de
67
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
4
Neutralne
3
Negatywne
0
  • Polska premiera 04 sty 2019 (2019-01-04)
  • Światowa premiera 07 wrz 2018 (2018-09-07)
  • Gatunek Dramat, Biograficzny
  • Kraj USA
  • Reżyseria Felix Van Groeningen
  • Scenariusz Felix Van Groeningen, Luke Davies
  • Aktorzy Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney

Opowieść o chłopaku, który poszukuje swojej drogi i o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. O miłości mężczyzny, który nie potrafił wypuścić swojego dziecka z objęć. O więzi ojca i syna, która okazała się najtrwalsza wtedy, gdy obaj zaczęli się od siebie oddalać.

Recenzje

90

Zapis historii na wskroś indywidualnie, ale zwracającej uwagę, że nie jest jednostkową w świecie. To piękne połączenie. Do utraty tchu.


70

Mój piękny syn to pozbawiony tandety poruszający dramat, który skupia się na nieoczywistych stronach międzyludzkich relacji i potrafi na obecny od dawna w kinie temat powiedzieć coś nowego.


67

Główną zaletą pozostaje jego, nazwijmy tak, „prawdziwość”: daje on wyobrażenie, jakim piekłem dla rodziców jest uzależnienie od narkotyków ich dziecka. Choć zapewne w rzeczywistości wygląda to jeszcze gorzej.


65

Beautiful Boy ma niezaprzeczalne piękno, które przemówi do wielu widzów. Obraz spełni swoje zadanie, będąc swego rodzaju ostrzeżeniem przed narkotykami, ale też może pomóc wiele osobom lepiej zrozumieć mechanizmy uzależnienie.


60

"Mój piękny syn" zapewni wiele wzruszeń i zachwytów nad grą aktorów. Jeśli jednak ktoś liczy na pogłębiony obraz narkomanii, ten musi przygotować się na rozczarowanie. "Mój piękny syn" to kurs życia dla początkujących.


60

Nie jest to na szczęście dzieło na poziomie telewizyjnej produkcji ku przestrodze, ale potencjał i oczekiwania były naprawdę wysokie. Tymczasem dostajemy film "jedynie" poprawny. Ale za to koncertowo zagrany.


60

Zarówno Carell, jak i Chalamet dają solidne występy, ale żaden z nich nie ryzykuje, zbyt bardzo boją się utraty sympatii ze strony widza, co oznacza, że ​​żaden z nich nie oddaje się roli w pełni.


?

„Mój piękny syn” pokazuje, że nawet najprostsza historia może wywołać emocje i zachęcić do uważnego obserwowania skomplikowanej relacji między rodzicem a uzależnionym dzieckiem.


Proszę czekać…